Spa.cz affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (pondelok - piatok: 8:30-17:30)
Affilate program

Spa.cz

Cestovanie

O inzerentovi

Na českém trhu působíme již od roku 2008 a od té doby se nám podařilo vyrůst tak, že máme největší nabídku lázeňských a wellness pobytů v České republice. Kromě toho u nás najdete i pobyty v sousedních státech, jako například Slovensku a Maďarsku, ale i Slovinsku a Polsku. V celkovém součtu je na Spa.cz kolem 3 000 pobytových balíčků s cenou od cca 2 000 Kč až do 50 000 Kč.

Sezóna u nás začíná červnem a končí říjnem. V létě je velký zájem o pobyty pro rodiny s dětmi, na podzim spíše o léčebné lázeňské pobyty. V zimě je zájem o pobyty na horách, vánoční a silvestrovské pobyty.

Největší výhodou využití služeb Spa.cz je velikost a rozmanitost nabídky. Dále je to osobní přístup ke každému klientovi díky týmu cca 12 operátorek, které jsou na lince 7 dní v týdnu, ochotné vyjít vstříc všem požadavkům klientů a vyjednávat s hotelem.

Do affiliate programu jsme vybrali určitý vzorek pobytů, se kterými bychom spolupráci rádi vyzkoušeli. Měl by to být vzorek těch lepších pobytů, které vaše publikum zaručeně zaujmou a pomohou přivést zákazníky na Spa.cz.

  • Affiliate partnerům nabízíme 4% provizi.
  • Délka platnosti cookies je 30 dní
  • SEM není povolený

Jsme zvědaví a těšíme se na rezervace, které nám přinesete! Doufáme, že se vám s bude s pobyty dobře pracovat a potěší i vaše publikum.

Předem děkujeme za spolupráci!

 

Podmienky affiliate programu

Provízia: 4 % SEM:
Dĺžka cookies: 30 dní SEM na brand:
XML Feed: Zľavové portály:
S2S tracking: Cashback portály:
Vlastné kreatívy: Presmerovanie domény:

Mezoni

The website is operated by webon.cz