Iuvenio.com affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (pondelok - piatok: 8:30-17:30)
Affilate program

Iuvenio.com

Kozmetika a zdravie

O inzerentovi

Jsme nová česká značka hi-tech péče o pleť IUVENIO. Všechny kosmetické produkty vyvíjíme a vyrábíme v České republice. Naším klíčovým produktem je unikátní nanovlákenné anti-age sérum NANO vyrobené přímo z aktivních látek zcela bez použití jakýchkoli konzervantů. V našich přípravcích využíváme nové technologie přenosu aktivních látek do pokožky a kožních buněk, takže při používání dochází k viditelnému omlazení pleti bez invazivních zákroků. V každém z našich dalších produktů uplatňujeme inovace. Všechny produkty jsou clean beauty, veganské a testované na lidech. Nabízíme českým zákazníkům dostupnou kosmetikou, která přináší lepší výsledky než péče o pleť vyhlášených světových značek.

Aktivně investujeme do online reklamy a PR aktivit. Spolupracujeme s influencery a postupně získáváme organickou podporu zajímavých osobností, např. sérum NANO spontánně komunikovala na svém IG i topmodelka Daniela Peštová nebo světová topmodelka Gréta Slezáková, která je tváří naší launch kampaně.

Na e-shopu je součástí komunikace i kompletní rutina. Snažíme se tak přesvědčovat zákazníky k objednání více typů produktů, které dohromady přinášejí ještě výraznější výsledky, a tímto aktivně navyšovat hodnotu objednávky. Momentálně se pohybuje průměrná hodnota objednávky kolem 1500 Kč.

Doprava zdarma je na všechny objednávky nad 2000 Kč. Všechny produkty držíme skladem v dostatečném množství, aby zákazníci dostávali své objednávky co nejdříve. Péči o pleť IUVENIO lze exkluzivně zakoupit pouze na www.iuvenio.com.

Budeme rádi spolupracovat s partnery, kteří chtějí podpořit nejen náš prodej, ale i nás jako českou značku, jejímž ambicí je stát se českým love brandem i uspět na světovém trhu.

Podmínky programu:

  • 20 % provize
  • 30 dní cookies
  • SEM na brand není povolen.

 

Podmienky affiliate programu

Provízia: 20 % SEM:
Dĺžka cookies: 30 dní SEM na brand:
XML Feed: Zľavové portály:
S2S tracking: Cashback portály:
Vlastné kreatívy: Presmerovanie domény:

Mezoni

The website is operated by webon.cz