InterCroatia.cz affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (pondelok - piatok: 8:30-17:30)
Affilate program

InterCroatia.cz

Cestovanie

O inzerentovi

InterCroatia: Když hledáte tu pohodovou dovolenou v Chorvatsku!

Jsme česká, rodinná cestovní agentura s dlouholetou tradicí a zajistíme vám dovolenou a ubytování po celém Chorvatsku v soukromých apartmánech a domech u moře. V naší nabídce najdete více než 2000 objektů na celém pobřeží Chorvatska.

  • Přesné informace: Poloha apartmánu, přesná pěší vzdálenost na pláž, vybavení apartmánu či možnosti v okolí. To vše pro vás zjišťujeme a zkoumáme tak, abyste vždy přesně věděli, jaké to je na místě.
  • Prověřené ubytování: Jednotlivé apartmány osobně navštěvujeme, komunikujeme přímo s majiteli, doptáváme se na detaily, abychom vám mohli předat co možná nejhodnotnější doporučení. Spolupracujeme pouze se spolehlivými partnery.
  • Možnosti v okolí: Vždy se snažíme podrobně prozkoumat jednotlivé lokality a možnosti výletů v místě pobytu. Samotní majitelé objektů jsou velmi přátelští a i oni vám rádi doporučí, kam vyrazit. Nudit se tak určitě nebudete.
  • Volitelný den příjezdu: Soboty bývají nejvíce vytíženými dny na cestě, proto u každého apartmánu najdete informace o možnostech příjezdu/odjezdu kterýkoliv den.

 

PROVIZE: 3%, průměrná hodnota objednávky 24 000 CZK >> průměrná provize 720,-

COOKIES: 21 dní

FEED: zde

 

Podmienky affiliate programu

Provízia: 3 % SEM:
Dĺžka cookies: 21 dní SEM na brand:
XML Feed: Zľavové portály:
S2S tracking: Cashback portály:
Vlastné kreatívy: Presmerovanie domény:

Mezoni

The website is operated by webon.cz