Nanoo.cz affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (luni–vineri : 8:30–17:30)
Program de afiliere

Nanoo.cz

Cosmetică și sănătate, alte

Despre advertiser

Značka NANOO působí na Českém a Slovenském trhu již od roku 2021 v oblasti dentální hygieny. Jako první přišla na tyto trhy s revolučními zubními kartáčky s 12 000 nano vlákny pro citlivé zuby a dásně.

Oproti konkurenci, která se na trhu vyskytuje, se kartáčky NANOO liší hlavně svým zpracováním a kvalitou použitých materiálů, proto se mohou pyšnit atestací od Státního zdravotního ústavu České republiky. Druhým neméně důležitým výrobkem v našem produktovém portfoliu je vlastní bylinná zubní pasta s obsahem mořské soli a výtažků ze zázvoru. Díky své unikátní receptuře je tato pasta vhodná zejména pro citlivé zuby a dásně.

Zubní kartáček a pasta NANOO tak vytváří unikátní kombinaci v péči pro osoby, které mají problém s odhalenými krčky, citlivými či krvácejícími dásněmi nebo citlivostí zubů.

Díky těmto atributům si naše produkty našly místo nejen v ordinacích zubních lékařů a dentálních hygienistů ale také mezi renomovanými prodejci dentální hygieny jako jsou www.notino.cz www.pilulka.cz nebo www.prozdravi.cz

Podmínky programu:

  • provize 15 %
  • cookies 30 dní
  • SEM na brand není povolen

Tracking:

  • S2S: ANO
  • Universal tag: ANO

 

Condițiile programului de afiliere

Comision : 15 % SEM:
lungimea cookies: 30 zile SEM pe marcă:
XML Feed: Portale de reducere :
S2S tracking: Portale cashback:
Creativitate proprie: Redirecționarea domeniu:

Mezoni

The website is operated by webon.cz