HOTLINE

734 447 050

Nahrávání reklamních formátů do CJ

[:cs]Nevíte si rady, jak nahrát své reklamní formáty do CJ tak, aby je publisheři mohli zobrazit a vygenerovat si jejich trackovací kódy pro měření výkonnosti?

       
[:cs]

Nevíte si rady, jak nahrát své reklamní formáty do CJ tak, aby je publisheři mohli zobrazit a vygenerovat si jejich trackovací kódy pro měření výkonnosti? Zde je návod!

V inzerentském CJ účtu si vyhledejte záložku Links, klikněte na Add New Links a vyberete, jaký typ reklamního formátu chcete přidat (pro tento příklad to bude Banner).

Objeví se Vám nové okno, do kterého vyplníte požadované položky.
  • Name = název banneru
  • Link description = popis banneru
  • Destination URL = cílová URL, kam má banner po proklinutí směřovat
  • Language = jazyk (slovenština není v systému na výběr, proto zvolte češtinu)

Obrázek nahrajete pomocí tlačítka Browse. Vše uložíte kliknutím na Save. Takto pokračujtete se všemi bannery. Pro ostatní reklamní formáty je postup velice podobný.

V případě, že nějaký banner ve Vašem účtu už není platný, je výhodné jej nahradit jiným, aktuálním bannerem. Doporučujeme staré bannery nemazat, ale nahrazovat je novými, aby publisheři nemuseli pro nový banner generovat kód znovu.

[:]
       

Affiliate blog VIVnetworks.com

Vyberte si nejspolehlivější affiliate programy a propagujte s VIVnetworks.com

Znají vaši zákazníci hlášky z filmů a při cestách po světě jdou po stopách filmových hrdinů? Vybrali by si podle lokace slavných filmů, kam se během svých cest chtějí podívat? Dnem 1.7. skončila další vlna bezpečnostní opatření. Děkujeme, že jste v tom byli s námi! Využijte affiliate marketing a dopřejte svým zákazníkům péči, kterou si nyní zaslouží!

Celý článek
Top inzerenti k propagaci v letní sezóně

Letní prázdniny jsou za rohem a s nimi souvisí i více pobytu v přírodě. Plánují vaši zákazníci s dětmi obrážet české památky, chystají se do zahraničí, na hory či pošlou své ratolesti na tábor? Ať už plánují cokoliv, využijte affiliate marketing a propagujte AKCE našich inzerentů!

Celý článek
Všechny články z blogu