Nahrávání reklamních formátů do CJ

[:cs]Nevíte si rady, jak nahrát své reklamní formáty do CJ tak, aby je publisheři mohli zobrazit a vygenerovat si jejich trackovací kódy pro měření výkonnosti?

       
[:cs]

Nevíte si rady, jak nahrát své reklamní formáty do CJ tak, aby je publisheři mohli zobrazit a vygenerovat si jejich trackovací kódy pro měření výkonnosti? Zde je návod!

V inzerentském CJ účtu si vyhledejte záložku Links, klikněte na Add New Links a vyberete, jaký typ reklamního formátu chcete přidat (pro tento příklad to bude Banner).

Objeví se Vám nové okno, do kterého vyplníte požadované položky.
  • Name = název banneru
  • Link description = popis banneru
  • Destination URL = cílová URL, kam má banner po proklinutí směřovat
  • Language = jazyk (slovenština není v systému na výběr, proto zvolte češtinu)

Obrázek nahrajete pomocí tlačítka Browse. Vše uložíte kliknutím na Save. Takto pokračujtete se všemi bannery. Pro ostatní reklamní formáty je postup velice podobný.

V případě, že nějaký banner ve Vašem účtu už není platný, je výhodné jej nahradit jiným, aktuálním bannerem. Doporučujeme staré bannery nemazat, ale nahrazovat je novými, aby publisheři nemuseli pro nový banner generovat kód znovu.

[:]
       

Affiliate blog VIVnetworks.com

Affiliate kampaně zprostředkovaly e-shopům během Black Friday 2019 nákupy za téměř 160 milionů Kč

Předvánoční mánie jménem Black Friday se u nás v posledních letech pomalu stává tradicí, stejně jako online nakupování. Využitím správných online marketingových nástrojů mohou e-shopy znatelně navýšit své tržby. Jedním z těchto nástrojů je affiliate marketing - připravili jsme pro vás proto výsledky letošních Black Friday kampaní e-shopů, které jsou zapojeny v největší affiliate síti v CZ a SK.

Celý článek
Všechny články z blogu