Po-Pá 8-16:30

734 447 050

Kariéra

Affiliate Manager

Kdo jsme?
VIVnetworks.com je 11 let exklusivním operátorem největší affiliate sítě na světě CJ by Conversant (cj.com) v CEE regionu, špičkou mezi affiliate technologiemi ve světě. Hledáme kolegu s tahem na branku.

Pokud chcete zkusit prudce se rozvíjející obor affiliate marketingu (výkonnostní online marketing), pak se spojte s námi, využíváme nejmodernější technologie a máme více jak 750 klientů nejenv ČR, SK, ale i v Evropě. Hledáme kolegu, který má chuť pracovat v Praze pro naše i zahraniční klienty.

Požadujeme:

  • schopnost učit se novým věcem – práce s technologií cj.com
  • pracovitost a pečlivost – plnění měsíčních úkolů daných klientem
  • pro-aktivita a důraz na dokončování úkolů – nutnost pro plnění ročních KPI
  • pro-klientský přístup (telefonická komunikace a rozvoj spolupráce se stávajícími klienty)
  • Vzdělání – SŠ nebo VŠ se zaměřením na marketing výhoda
  • vyžadujeme velmi aktivní přístup k nalézání řešení, oceňujeme nové nápady
  • požadujeme základní znalost v online marketingu (praxe alespoň 1 rok)
  • praxe v affiliate marketingu výhodou
  • pokročilou znalost MS Office
  • pro komunikaci s centrálou v US a Německu je třeba hovořit anglicky nebo německy min. na úrovni B2

Náplň práce:

  • práce v prostředí affiliate technologie cj.com (denně)
  • spolupráce se stávajícími klienty ve výkonnostním marketingu (denně)
  • komunikace s klientem (telefonická i osobní) – návrhy dalších zlepšení jeho online kampaní (denně)
  • vyhledávání nových partnerů na internetu (8 h týdně)
  • aplikování našich zkušeností u dalších klientů
  • pomoc při realizaci konferencí a workshopů (4x ročně)

Nabízíme:

  • super zajímavou práci v mezinárodním kolektivu mladých lidí
  • práci na plný úvazek
  • flexibilní pracovní doba, HO
  • výkonnostní odměny, při splnění KPI
  • zázemí stabilní a rychle rostoucí mezinárodní společnosti
  • získání know-how Affiliate marketingu (výkonnostní marketing)
  • systém firemního vzdělávání – školení a účast na konferencích doma I v zahraničí (online)
  • systém zaškolení v affiliate marketingu a dalších online disciplínách
  • práce v centru Prahy, Jungmannovo náměstí 18

Pokud Vás zajímá práce v online marketingu, a navíc v mezinárodním prostředí, napište nám několik vět, proč byste chtěl/a pracovat zrovna v naší společnosti a co nám můžete nabídnout?Životopisy posílejte na anna.doova@vivnetworks.com

TECHNICAL SUPPORT SPECIALIST

Jsme veřejná affiliate síť VIVnetworks.com, založená v r.2009. Jsme česká společnost, stále v rukách zakladatelů, která je od počátku profitabilní a bez externího kapitálu. Na trzích CEE jsme vybudovali prestižní portfolio 1000+ klientů např.: Notino, Footshop, eObuv, ZOOT.cz, MALL, Sconto, AboutYou, HEJ.sk, ZLAVADNA.sk, Sportisimo, TESCOMA.cz, ALLIANZ.cz, ČSOB, Astratex atd.
Affiliate marketing je poslední roky na strmé růstové trajektorii s velkým potenciálem na všech trzích CEE. Jsme exkluzivním partnerem cj.com, světově největší affiliate sítě. Pravidelně za svoji práci a přínos e-shopům získáváme prestižní mezinárodní ocenění.

Rozšiřujeme tým a v oboru s velkou perspektivou hledáme schopného kolegu na pozici TECHNICAL SUPPORT SPECIALIST

Koho hledáme:

  • Kolegu, který má prokazatelné zkušenosti v zákaznicky orientované oblasti (B2B), může být i B2C,
  • empatického kolegu s důrazem na online technologie, který rád komunikuje a umí nalézt vhodné řešení v každé situaci (vysoký standard customer care),
  • má standardní technické znalosti v oblasti IT (wordpress) a chuť se dále rozvíjet a zdokonalovat,
  • má příjemné vystupování a kultivovaný projev, jak slovem tak písmem,
  • je trpělivý a ochotný pomoci vyřešit  jakýkoliv problém,
  • má velmi dobré organizační schopnosti a dokáže pracovat samostatně,
  • je schopen komunikovat v anglickém jazyce na úrovni B2-C1 (podmínka).

Denní náplň práce:

  • Kontakt s elitními klienty = nároční klienti a aktivní komunikace s affiliate partnery,
  • řešení příchozích poptávek přes kanály sociálních sítí a systémy el. komunikace (Facebook, chat, e-mail, telefon...)
  • kontrola funkčnosti XML feedů u všech našich klientů, detekce znefunkčnění sledovacích kódů na straně zapojených e-shopů,
  • kontrola depozitních účtů klientů a komunikace s účetním oddělením.

Výzva :
Pro mnohé eshopy a partnery VIVnetworks.com je růst jejich on-line byznysu alfou a omegou jejich budoucnosti. Jako člen týmu VIVnetworks.com se budete přímo podílet na akceleraci toho růstu.

Co nabízíme ?

  • Zajímavou práci v extrémně atraktivním oboru,
  • jelikož nejsme korporát, nabízíme smysluplnou práci, která pomáhá eshopům,
  • plochou strukturu a tým střední velikosti, kde na každém záleží,
  • být součástí mezinárodního týmu v kancelářích v centru Prahy,
  • možnost práce na HO,
  • možnost se učit přímo od lídrů, kteří budují vysoce úspěšný byznys,
  • komunikaci s markeťáky z e-shopů a affiliate partnery, kteří staví výkonnostní online projekty i mimo CZ a SK,
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou,
  • příspěvek na stravování 75,-Kč/den, 5 týdnů dovolené,
  • možnost práce na zkrácený úvazek (6 hodin) - vhodné pro rodiče na rodičovské dovolené.

Prosíme všechny zájemce o tuto pozici, aby nám popsali své prokazatelné výsledky v customer care nebo v obchodní činnosti a jaké mají přednosti.
Zájemci, kteří pošlou obecné dopisy nebo zájemce, který dopis nenapíše, nebudeme kontaktovat, protože hledáme kolegy, kteří se s naší společností a popisem práce dostatečně seznámili.

Životopisy posílejte na anna.doova@vivnetworks.com

Affiliate blog VIVnetworks.com

Jaký byl rok 2020 pro VIVnetworks.com?

Další rok je pomalu za námi a ten současný byl dozajista výživný po všech stránkách. Pozitivně ovlivnil především ecommerce scénu a naše affiliate síť VIVnetworks.com nebyla výjimkou. Pojďte se s společně s Robertem Studeným poohlédnotu za rokem 2020, který byl 11. rokem veřejné affiliate sítě a přinesl rekordní obrat zapojených inzerentů ve výši 4 miliard korun.

Celý článek
Všechny články z blogu