Dxracer cz-sk/Kancelarskezidle.com affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (Mo – Fr: 8:30–17:30)
Affiliate-Programm

Dxracer cz-sk/Kancelarskezidle.com

Haus und Garten

Über den Inserenten

Na českém trhu působí naše společnost více jak 25 let a jsme předními specializovanými prodejci kancelářských, herních, zdravotních, jídelních, pracovních, konferenčních, lékařských a konferenčních židlí a křesel. V nabídce máme značky vlastní produkce, DXRACER, ale také českých výrobců jako jsou ALBA, ANTARES, MAYER, LD SEATING, RIM, THERAPIA a mnoho dalších.

DXRACER je nejoblíbenější značka herních židlí po celém světe a my jsme vám ji jako první přivedli do České a Slovenské republiky. DXRACER nabízí skvěle padnoucí židli pro každý typ postavy – až do 200 cm výška a 200 kg váhy! S nákupem DXRACER získáváte také celoživotní záruku na vnitřní ocelový rám. Díky svému ergonomickému tvarování a vysokému opěradlu židle účinně podpírá celou délku páteře. Součástí židlí je také polštář pro opěru hlavy a nastavitelný polštář, který podepírá bedra. DXRacer také sponsoruje esportové týmy světové úrovně.

Zákazníci oceňují:

rychlé dodání, dopravu nad 1 500 Kč zdarma, široký sortiment, kvalitu e-shopu na základě hodnocení Heuréky, uživatelských recenzí, odborně školený personál.

Tento program slouží pro tyto domény: https://www.kancelarskezidle.com/, https://www.dx-racer.cz/, https://www.dxracer.sk/

  • Provize 4-8 %
  • Délka cookies 30 dní
  • SEM povolen (SEM na brand nikoliv)

 

Bedingungen des Affiliate-Programms

Provision: 4-8 % SEM auf Brand:
Cookie-Lebensdauer: 30 Tage SEM auf Brand:
XML Feed: Rabattportale:
S2S Tracking: Cashback-Portale:
Eigene Motive : Domain Umleitung:

Mezoni

The website is operated by webon.cz