Zuty Europe affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
Affilate program

Zuty Europe

Filmy, knihy, hry

O inzerentovi

V našich internetových obchodech ZUTY nabízíme sady pro barvy podle čísel. Můžete najít více než 2 500 návrhů. Malování podle čísel je určeno jak pro pokročilé malíře, tak pro začátečníky. Se Zuty může být každý malíř. Je to produkt, který je v posledních letech velmi populární a je vhodný pro každého v jakémkoli věku; děti, dospělí a senioři. Malování podle čísel se velmi podobá omalovánkám. Naše sada pro barvy podle čísel obsahuje barvy, štětce, referenční tisk a plátno s očíslovanými oblastmi. Malování podle čísel má mnoho pozitivních účinků: uvolňuje stres, rozvíjí kreativitu, učí trpělivosti a koncentraci a pomáhá rozvíjet manuální dovednosti.

Naše společnost je na trhu od roku 2010, takže máme více než 10 let zkušeností. To znamená, že od doby, kdy malování podle čísel znalo jen několik zasvěcených. Vyvíjíme, tiskneme a distribuujeme návrhy pro malování podle čísel. Máme rozsáhlé prodejní zkušenosti a jsme profesionály v oboru, což dokazuje 99% spokojených zákazníků. Můžeme být také hrdí na to, že si všechny naše stavebnice vyrábíme sami v České republice. Naše výrobky jsou nejlepší v oboru. Italská plátna, akrylové barvy speciálně určené pro malbu na plátno, štětce různých šířek a tvarů, dřevěné rámy, vše prošlo rozsáhlým testováním a revizemi. To, co najdete v našem internetovém obchodě, je té nejvyšší kvality. Nyní máme online obchody v pěti evropských zemích, kterými jsou Česká republika, Slovensko, Polsko, Německo a Rakousko, a do konce roku budeme mít šest internetových obchodů v šesti evropských zemích.

 

Ptáte se, co je to barva podle čísel?

Malování podle čísel vám může připomínat omalovánky z dětství. Očividně to není úplně totéž. Namísto barevné šablony, kterou lze vysledovat a vybarvit, získáte plátno s očíslovanými oblastmi. Každé číslo odpovídá konkrétní barvě, kterou v dané oblasti používáte k vybarvování.

 

Chcete se o této malířské technice dozvědět více?

CZ: https://www.youtube.com/watch?v=YB3mhc79exw

 

Vlastní malování podle čísel – obraz podle vaší vlastní fotografie.

Velmi oblíbeným produktem v našem obchodě je sada vlastní barvy podle čísel. Jedinečné vzpomínky můžete zvěčnit formou paintingu, nebo jej dát jako jedinečný dárek svým blízkým. Jednoduše pošlete svou fotografii a naši zkušení grafici ji převedou na Malování podle čísel.

 

Stručně řečeno výhody internetového obchodu Zuty:

  • 100 % spokojenost zákazníků zaručena
  • Více než 2500 návrhů Malování podle čísel
  • Vyrobeno v EU
  • Kvalitní příslušenství
  • Rychlé doručení
  • Vytváříme vlastní malování podle čísel
  • Hrnce s barvou se doplňovaly zdarma

Podmínky programu:

  • 10 % provize
  • 30denní trvání cookies
  • SEM na brand není povolen.

 

Podmínky affiliate programu

Provize: 10 % SEM:
Délka cookies: 30 dní SEM na brand:
XML Feed: Slevové portály:
S2S tracking: Cashback portály:
Vlastní kreativy: Přesměrování domény:

Mezoni

The website is operated by webon.cz