Kytary.cz affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
Affilate program

Kytary.cz

O inzerentovi

Kytary.cz je tradiční prodejce hudebních nástrojů a zvukové techniky.

Milujeme hudbu a všechno kolem ní. Tuto vášeň sdílíme s našimi zákazníky z 13 zemí Evropy. Jsme na trhu už od roku 2000 a za tu dobu jsme stihli získat několik prestižních cen. V Kytary.cz získáte nadstandardní služby, které posunou vaši hudbu dopředu, ať už patříte mezi začátečníky, nebo profesionální hudebníky. 

Specializujeme se na kytarybaskytarybicíklávesyDJ techniku a další hudební nástroje včetně všeho příslušenství. V nabídce máme také dechové a smyčcové nástroje, vybavení nahrávacích studií a zařízení pro ozvučení koncertů či vybavení zkušeben.

Růst návštěvnosti našeho e-shopu šel ruku v ruce s růstem síly značky Kytar. V roce 2015 byla zahájena velká zahraniční expanze. Ve stejném roce jsme se zároveň odhodlali k zásadnímu rozhodnutí, a to vybudovat nejluxusnější a největší prodejnu hudebních nástrojů v Praze v České republice. Zde se na jednom místě nachází obrovské logistické centrum odbavující objednávky do celé Evropy a krásná, dvouposchoďová a velkoryse prostranná prodejna, ve které si vyberete z tisíců hudebních nástrojů renomovaných světových a českých výrobců.

Affiliate partnerům náleží provize 0,2 -6,2 % z každé uskutečněné objednávky

Délka platnosti cookie je až 14 dní.

 

Podmínky affiliate programu

Provize: až 6,2% SEM:
Délka cookies: až 14 dní SEM na brand:
XML Feed: Slevové portály:
S2S tracking: Cashback portály:
Vlastní kreativy: Přesměrování domény:

Mezoni

The website is operated by webon.cz