eZidle.cz affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
Affilate program

eZidle.cz

Dům a zahrada

O inzerentovi

Jsme firmou zabývající se výrobou a prodejem nábytku, specializujeme se zejména na židle a křesla. Tradice naší skupiny sahá až do roku 2003, kdy jsme začali být aktivní v Polsku. Od roku 2019 vyrábíme a prodáváme naše produkty i v České republice a od roku 2021 působíme také na Slovensku.

V nabídce máme téměř 1000 unikátních produktů z nichž je většina dostupná v několika provedeních, máme svou vlastní výrobu a 60% naší nabídky jsou výrobky našich vlastních značek.

Značka SNAP je zaměřena na domácnost, vyrábíme jídelní židle, křesla, lenošky a taburety. Pro kancelářskou sféru máme značku Grospol, která se zaměřuje na ergonomické kancelářské židle v různých cenových kategoriích. Pod naší značkou eZidle.cz naleznete nejprodávanější, cenově dostupné produkty pro mladé rodiny. Na oblibě si získává i poslední z našich značek, a to G-Racer, která reprezentuje herní křesla a židle pro opravdové hráče. V nabídce jsou cenově dostupné modely, ale i technicky dokonalá křesla se širokou škálou funkcí.

Dále v naší nabídce naleznete produkty známých evropských značek NowyStyl, Actona, Halmar, Paged či Wuteh.

Doprava i vrácení je zdarma. Odeslání do 48 hodin.

PROVIZE PRO PARTNERY:

Našim partnerům v rámci affiliate sítě CJ.com nabízíme provizi 8% a cookies 30 dní. Jsme ochotni Vám poradit s propagací nejprodávanějších produktů. V případě zájmu o užší spolupráci náš můžete kontaktovat, rádi Vám sdělíme bližší informace a doporučíme nejlépe prodávané produkty.

 

Podmínky affiliate programu

Provize: 8 % SEM:
Délka cookies: 30 dní SEM na brand:
XML Feed: Slevové portály:
S2S tracking: Cashback portály:
Vlastní kreativy: Přesměrování domény:

Mezoni

The website is operated by webon.cz