8a.cz (8a global) affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
Affilate program

8a.cz (8a global)

Oblečení a móda

O inzerentovi

Byli jsme vytvořeni, abychom usnadnili život horolezcům, cestovatelům a objevitelům. Všem, kteří nedokážou sedět na místě a vrátit se domů jen proto, aby se jim po cestě zase stýskalo.

Obchod 8a.cz nabízí širokou škálu vybavení spojeného s horskými expedicemi – jak čistě turistickými, při kterých se prochází známé trasy a odpočívá v klimatických ústraních, tak i těmi více horolezeckými. Najdete zde vše, co potřebujete k prorážení nových cest, lezení po skalách a pohybu mimo vyšlapané cesty. Na našich stránkách najdete široký výběr outdoorového termoprádla – pánského i dámského – a také trekové obuvi od předních výrobců. Zaměřujeme se na kvalitu.  Náš internetový obchod nabízí veškeré vybavení pro milovníky cestování, trekkingu, horolezectví a kempování. Doporučujeme vám, abyste si podrobně prohlédli nabídku a také využili našich akcí a výprodejů.

Existence internetového obchodu se řídí vlastními pravidly. Abyste měli při návštěvě 8a.cz pocit tradičního nakupování, snažíme se produkty ukázat takové, jaké skutečně jsou. Pořizujeme velmi přesné fotografie, připravujeme přesné popisy, měříme je a vážíme. V případě pochybností odpovídáme na všechny dotazy zákazníků.

Podmínky programu:

  • Provize 6 %
  • Cookies 14 dní
  • SEM není povolený

Tracking:

  • S2S: NE
  • Universal Tag: ANO

 

Podmínky affiliate programu

Provize: 6 % SEM:
Délka cookies: 14 dní SEM na brand:
XML Feed: Slevové portály:
S2S tracking: Cashback portály:
Vlastní kreativy: Přesměrování domény:

Mezoni

The website is operated by webon.cz