Lepší.tv CZ-SK / goNET PL-HR affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (lunedi–venerdi: 8:30–16:30)
IL PROGRAMMA DI AFFILIAZIONE

Lepší.tv CZ-SK / goNET PL-HR

Ostatní

Informazioni sull'inserzionista

Lepší.TV posouvá moderní sledování televize přes internet na další úroveň. Díky dlouhodobě nejnižší ceně, mnohdy bezkonkurenčním funkcím a vizí kombinovat službu, se kterou zákazník získá nejen sledování živého vysílání, ale také enormní videotéku bez příplatku, je Lepší.TV atraktivní volbou pro každého (nejen) televizního diváka.

Lepší.TV vznikla pod taktovkou společnosti goNET s.r.o., která mimo jiné provozuje již 20 let nejkomplexnější program na českém internetu – TVprogram.cz. Díky získanému know-how se následně společnost rozhodla kompletně sama začít s vývojem Lepší.TV, která byla spuštěna v roce 2016.

Už při spuštění měla služba funkce, které byly do té doby nevídané a trend si drží doteď. Jen s Lepší.TV totiž může divák sledovat 143 TV stanic až 100 dní zpětně, neomezeně je nahrávat, do detailu filtrovat ze stovek nejrůznějších pořadů v přehledné videotéce bez příplatku nebo v rámci aplikace používat rádio s více než 20.000 stanicemi. V kombinaci s dlouhodobě nejnižší cenou a možnosti sledování pořadů po celé EU, se tak Lepší.TV dostala rychle do podvědomí zákazníku.

Výhody Lepší:TV affiliate programu:
Partnerům nabízíme jednorázovou provizi 700 CZK za každého zákazníka, který si předplatí Lepší.TV za plnou cenu. V praxi to vypadá následovně.
Každý nový zákazník má možnost Lepší.TV získat za akční cenu. Aktuálně je to možnost vyzkoušení na 10 dní za 1 Kč. Pokud si po tomto testovacím období zákazník předplatí Lepší.TV za plnou cenu, získává partner nárok na provizi. Pravděpodobnost, že si zákazník předplatí službu po testovacím období je vysoká. Lepší.TV totiž dlouhodobě nabízí nejlepší cenu na trhu a navíc je pro pohodlí diváka aktivována automatická platba kartou.

Podmínky programu:

  • Provize 700 CZK
  • Cookies 30 dní
  • SEM na brand není povolen

Tracking:

  • S2S: ANO
  • Universal tag: NE

 

Termini del programma di affiliazione

Commissione:: 700 CZK SEM:
Durata dei cookies:: 30 giorni SEM su brand:
XML Feed: Portali di sconto:
S2S tracking: Portali di cashback:
Propri creativi:: Reindirizzamento del dominio:

Mezoni

The website is operated by webon.cz