Botanic CZ/SK affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (lunedi–venerdi: 8:30–16:30)
IL PROGRAMMA DI AFFILIAZIONE

Botanic CZ/SK

Salute e bellezza, Ostatní

Informazioni sull'inserzionista

Botanic už 18 let přináší bylinky a přírodní doplňky stravy pro lepší fyzické i duševní zdraví. V Botanicu pečlivě vybírají suroviny od nejlepších dodavatelů z celého světa a kvalita je pro ně klíčová. Proto si vše sami vyrábí v Jablonci nad Nisou už od roku 2005.

Jde o tým zkušených lidí, kteří svou práci milují a rádi na sobě zkouší účinky vlastních produktů. Díky vlastnímu skladu má Botanic většinu produktů neustále skladem. Zakládají si zde na spolupráci s mnoha odborníky, kteří jim pomáhají vytvářet kvalitní produkty s prokazatelnými účinky na zdraví.

PRÉMIOVÉ PŘÍRODNÍ PRODUKTY
Velmi oblíbená je prémiová řada produktů, které jsou složené z více bylinek a efektivně řeší konkrétní problém, jako je BrainUp pro podporu mozkové aktivity, SleepWell pro lepší spánek nebo EnergyUp pro oddálení únavy a dodání dlouhotrvající energie.

STOVKY BYLINEK NA JEDNOM MÍSTĚ
V nabídce má Botanic stovky známých, ale i neznámých bylinek, včetně kotvičníku, boswellie, macy, brahmi a guarany. Pokud je to možné, snaží se nabízet různé formy bylinek od drcených listů, prášků a extraktů až po extrakty ukryté v praktických kapslích.

NEJVYŠŠÍ KVALITA ZARUČENA
Při výrobě Botanic dodržuje nejvyšší hygienické standardy a snaží se být ohleduplný k životnímu prostředí. Za kvalitu svých bylinek a přírodních doplňků stravy dávají ruku do ohně.

VÁŠ PODÍL NA ÚSPĚCHU
V Botanicu rádi přivítají nové partnery, kteří jim za férové provize pomůžou prodávat kvalitní české přírodní produkty, o jejíchž kvalitě se každý měsíc přesvědčí tisíce spokojených zákazníků.

Podmínky programu:

  • Content 10-21 %
  • Slevové portály/cashbacky 5-10 %
  • SEM na brand není povolen

 

Termini del programma di affiliazione

Commissione:: 5-21 % SEM:
Durata dei cookies:: 30 giorni SEM su brand:
XML Feed: Portali di sconto:
S2S tracking: Portali di cashback:
Propri creativi:: Reindirizzamento del dominio:

Mezoni

The website is operated by webon.cz