AngryBeards.cz affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (lunedi–venerdi: 8:30–16:30)
IL PROGRAMMA DI AFFILIAZIONE

AngryBeards.cz

Salute e bellezza

Informazioni sull'inserzionista

Angry Beards v roce 2017 vletěli jako dělová koule na trh s kosmetikou pro chlapy. Fenomén, který začal jako experiment s kosmetickými hmotami v podání dvou vousáčů z Třebíče, se rychle transformoval na kultovní záležitost. Zaměřují se na chlapský propriety určený pro vousy, vlasy, kule i ostatní části testosteronem nasáklých těl. Do posledního detailu vymyšleno a poctivě vyrobeno v České republice.

VOUSY

“Naštvaní vousáči” servírují tisícům chlapů propriety, který jim pomáhají vousy udržet v top formě. Od každodenních nezbytností jako je olej na vousy, balzám nebo stylingový vosk až po extra pěnivý šampon na vousy, který si poradí i s nejmastnějším gulášem. To vše doplněné o nezbytné nářadí pro kultivaci obličejové srsti –⁠ kartáče, žehličky, shavetty.

RŮST BOOST

Mezi megahity v sortimentu patří především přípravky na podporu růstu vousů. Jde o svatou trojici Beard DopingRoller a Beardroids. První dvě zbraně v arzenálu zvnějšku iritují kůži, která se masivně prokrvuje, což vede k vyburcování a zrychlení růstu vousů. A Beardroids jsou kapsle, aby kůže a vousy měly kompletní nálož živin a při růstu z čeho brát. Vše lze pořídit v luxusních dárkových setech.

KULE
Masivní oblibě chlapů a jejich žen se těší také celá série Calm Balls –⁠ mazání na kulestroj. Málokomu se snilo o tom, že by se kdy mohla vzedmout tak silná vlna za spoko šourky. Co začalo jako srandovní dárek se stalo běžnou výbavou každýho chlapa. Na sport je Antistick, který se stará o to, aby chlapy pytel přilepený ke stehnu netáhnul ke dnu. A pro případy, kdy se vercajk rosí ze stresu, je tu Antisweat, deodorant na kule.

 

Podmínky programu:

  • Provize: 10%
  • Délka cookies: 30 dní
  • SEM, přímé přesměrování, kuponové weby a vlastní kreativy nejsou povoleny.

 

Termini del programma di affiliazione

Commissione:: 10 % SEM:
Durata dei cookies:: 30 giorni SEM su brand:
XML Feed: Portali di sconto:
S2S tracking: Portali di cashback:
Propri creativi:: Reindirizzamento del dominio:

Mezoni

The website is operated by webon.cz