Aukro.cz affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (Понеделник – Петък: 9:30–17:30)
афилиейт програма

Aukro.cz

Автомобили, Туризъм, Дом и градина, Електроника, Филми, книги, игри, Козметика и здраве, Облекло и мода, Zvířata, Ostatní

За рекламодателя

Aukro je největší české online tržiště, zábavné, bezpečné a uživatelsky příjemné místo pro prodej i nákup, které využívá více než 4 a půl milionu jednotlivců a podnikatelů. Všem, jak prodávajícím tak kupujícím, pak stačí jednoduchá a rychlá registrace, aby se mohli zapojit do aukcí nebo využít nabídky “Kup teď”. Aukro navíc velmi dbá na ochranu svých uživatelů a bezpečné platby.

Tato online platforma je oblíbená mezi různými sběratelskými komunitami. Sběratelé zde najdou široký výběr umění, starožitností a investičních komodit, ale například také modely vláčků nebo LEGO.

Aukro je také místo pro chytré nákupy. Pomáhá uživatelům ušetřit až polovinu ceny oproti eshopům. Silné kategorie v rámci bazarové nabídky jsou elektronika, počítače a gaming nebo vybavení do bytu.

Aukro má 12 milionů návštěv měsíčně a ročně zde zákazníci realizují 6 milionů prodejů. Nabídka čítá průměrně až 2 miliony aktivních nabídek.

Konverze je realizována buď z uskutečněného nákupu “Kup teď”, kdy systém funguje stejně jako na klasickém eshopu nebo se počítá z příhozu v aukci. U příhozů je výhoda, že zákazníci přihazují často u několika aukcí najednou, takže během jedné návštěvy může dojít k více konverzím. Denně dochází na webu Aukra k více jak 100 tisícům příhozů, tudíž konverzní poměr naší návštěvnosti je nadprůměrně vysoký.

Podmínky programu: 

  • provize: 0,4 – 3,4 %
  • cookies 7 dní
  • SEM na brand je zakázaný

 

Условия на програмата

комисионна: 0,4 - 3,4 % SEM:
срок на бисквитките: 7 дни SEM на марката:
XML Feed: Сайтове за промо кодове:
S2S тракинг: Сайтове за кешбек:
Собствено творчество: Пренасочване на домейн:

Mezoni

The website is operated by webon.cz