[Vydělávejte na internetu] tím, co vás baví | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
Affiliate marketing pro Partnery

Vydělávejte na internetu tím, co vás baví

Tvoříte webové stránky, píšete blog, jste influencer na sociálních sítích nebo uvažujete o výdělku na internetu? Vyzkoušejte affiliate marketing, kde na vás čekají vysoké provize.

Pomůžeme vám
zpeněžit online obsah

Registrujte se do naší sítě, vytvořte účet v CJ.com, vyberte si kampaně, které vás zajímají a začněte je propagovat. Nasaďte bannery nebo odkazy k vaší tvorbě a za každou doporučenou objednávku získáte provizi.

1 100+

Počet affiliate kampaní

32

Země, kde můžete vydělávat

17 M+ Kč

Provize vyplacené každý měsíc

Vybraní inzerenti zapojení v síti

Sephora-affiliate-program
Answear_gr
zoot
Alza
norton-horizontal-light
Pilulka logo
insportline
muziker_logo
hotels
Booking.com affiliate program
logo_datart_cmyk
AboutYou Logo
MALL.CZ
Notino_Logo
Footshop Logo
studio-moderna
Sconto.cz affiliate program
axa
logo_sportisimo

Spolupracujte tam, kde to dává smysl

INZERENTI

Největší počet kampaní

Nezáleží na tom, který obor vás nejvíc baví a na kterém chcete vydělávat. Máme stovky kampaní napříč celým trhem od nábytku či elektroniky přes módu a kosmetiku až po cestování.

TECHNOLOGIE

CJ by Conversant

Budujte projekt na pořádných statistikách a analýzách. V CJ Insights najdete podrobné zprávy pro úplnou analýzu výkonu kampaně, včetně nákupní cesty a reklamních prvků.

TRACKING

Nejspolehlivější tracking

Díky technologii CJ by Conversant využíváme k měření konverzí nejvyspělejší a nejpřesnější metodu měření server–to–server. Vy budete mít jistotu, že vždy dostanete zaplaceno za každou objednávku.

VZDĚLÁVÁNÍ

Aktivně podporujeme affiliate

Nejsme obyčejná affiliate síť. Aktivně vzděláváme affiliate scénu a pořádáme Affiliate konference, workshopy, točíme podcast Affiliate rozhovory a píšeme odborný blog.

PROVIZE

Peníze měsíčně a včas

Provize vám budeme vyplácet automaticky každý měsíc na váš účet. Protože je ale technologie CJ z Ameriky, měli byste být plátcem DPH nebo osobou registrovanou k dani. Není to ale nutné, napište nám.

INFLUENCER

Máme řešení i pro začínající

Technologie webů vám moc neříká, ale za to se vyznáte ve světě influencer marketingu? Máme řešení i pro vás. Vydělávejte na doporučování značek a zapojte se do naší divize Contentiamo.

Aktuálně na blogu

prehlad_akcii_zliav_a_vyhod_na_propagaciu

Prehľad akcií, zliav a výhod na propagáciu

Prázdniny skončili a za chvíľu začne najfarebnejšie obdobie roka – jeseň. Pre niekoho je to obdobie plné radosti, tekvicového latté […]

blog_tyden_31

Využite ešte posledné dni na propagáciu augustových akcií

Leto sa pomaly končí. Upozorňuje na to nielen blížiaci sa školský rok, ale aj akcie našich inzerentov „Hurá do školských […]