Ako zmeniť alebo vytvoriť nové provízne podmienky?

Pre zmenu províznych podmienok je potrebné vytvoriť nové Program terms a partnerov do nich ručne premiestniť. Nové Program terms vytvoríte v záložke Account / Program Terms: Create new program terms.

Potom do týchto nových Program terms preveďte vybraných partnerov, a to tak, že v záložke Manage Publishers kliknete na každého vybraného partnera, otvorí sa Vám nové okno, kde úplne dole dáte Replace a vyberiete novovytvorené Program Terms. Publisher bude po siedmich dňoch automaticky prevedený do nových podmienok, ak tak neurobí sám ručne skôr.

Prosíme inzerentov, aby ste nás zakaždým, keď meníte provízne podmienky, informovali o tejto skutočnosti na podpora@vivnetworks.com, aby sme túto informáciu mohli upraviť a správne propagovať v našich materiáloch.

Affiliate blog VIVnetworks.com

Affiliate kampaně zprostředkovaly e-shopům během Black Friday 2019 nákupy za téměř 160 milionů Kč

Předvánoční mánie jménem Black Friday se u nás v posledních letech pomalu stává tradicí, stejně jako online nakupování. Využitím správných online marketingových nástrojů mohou e-shopy znatelně navýšit své tržby. Jedním z těchto nástrojů je affiliate marketing - připravili jsme pro vás proto výsledky letošních Black Friday kampaní e-shopů, které jsou zapojeny v největší affiliate síti v CZ a SK.

Celý článek
Expanze do Maďarska, data-driven atribuce i fuck-upy na cestě k úspěšnému online podnikání - to byla 14. Affiliate konference

Proč má smysl expandovat s e-shopem právě do Maďarska, jak velká dřina je vybudovat kvalitní partnerský portál, jak spravedlivě ohodnotit affiliate partnery a jak ochránit vaše online projekty před propadem ve vyhledávačích? Na tyto a další otázky odpovídala letošní Affiliate konference, která i letos přinesla aktuální témata a inspiraci ze světa online podnikání a marketingu.

Celý článek
Všechny články z blogu