Po-Pá 8-16:30

734 447 050

Ako zistiť štatistiky affiliate programu?

V účte CJ v záložke Reports je možné zistiť  štatistiky k výkonnosti affiliate programu i informácie k vykonaným transakciám.


Performance report dáva prehľad o výkonnosti, a to podľa celého affiliate programu, jednotlivých publisherov, webových stránok, linkov, produktov atď. V prehľade sú, okrem hodnoty objednávok a z nich vypočítaných provízií, uvedené dáta ako počet predajov, položiek, klikov, impresií a z toho vypočítané ukazovatele CR, CTR, CPM a EPC.


Transaction report zobrazuje informácie o všetkých vykonaných transakciách, teda kedy boli vykonané, cez akú webovú stránku, cez akého Publisher a aký reklamný prvok uskutočnili, aká bola ich hodnota, koľko z tejto hodnoty pripadne Publisherovi ako provízia a koľko činí CJ poplatok.


Spoločné stĺpce v oboch reportoch sú tieto:

  • Sale Amount - ukazuje hodnotu objednávky
  • Publisher Commission - provízie pre partnerov, vypočítané z hodnoty objednávky
  • CJ FEE - poplatok pre CJ, ktorý sa štandardne vypočíta ako 30% z provízie partnerom, minimálne ale tento poplatok činí 7,50 EUR za objednávku
  • Advertiser Commissions - znamená, koľko inzerent platí celkovo, teda je to súčet stĺpcov Publisher Commission a CJ fee

Affiliate blog VIVnetworks.com

ČSOB Pojišťovna je záruka výdělku!

Výhody proč propagovat ČSOB Pojišťovnu: Při prodeji produktu od ČSOB Pojišťovny získáte bezkonkurenční nejvyšší odměnu na trhu - 22 %. Pro klienty vždy máme připravené benefity tak, aby naše nabídka byla pro Vaše klienty zajímavá. V současné době nabízíme k sjednání pojištění poukaz v hodnotě 800 Kč do Mall.cz, k tomu nabízíme 20% slevu za online sjednání (platí také při sjednání skrze call centrum), dále nabízíme 20 % za bezeškodní průběh + 20 % klientům banky ČSOB.

Celý článek
Všechny články z blogu