Ako zaslať ponuku affiliate Publisher, aby sa zapojil do programu?

V záložke Manage Publishers / Find Publishers zaškrtnete Publisher to Recruit a zadáte napr. Meno alebo CID Publisher a kliknete na Submit Query. Zobrazí sa požadovaný publisher, toho zaškrnite a ponuku zašlite kliknutím na Make Offer. Otvorí sa nové okno, kde vyberiete, do akých províznych podmienok sa má publisher po schválení ponuky zapojiť.
Ak nepoznáte meno, či email partnera odporúčame použiť nástroj Publisher Recruitment (beta)
kde sa podľa destinácie a vhodne zvolených kľúčových slov môžete dostať k zoznamu partnerov.

Affiliate blog VIVnetworks.com

Affiliate kampaně zprostředkovaly e-shopům během Black Friday 2019 nákupy za téměř 160 milionů Kč

Předvánoční mánie jménem Black Friday se u nás v posledních letech pomalu stává tradicí, stejně jako online nakupování. Využitím správných online marketingových nástrojů mohou e-shopy znatelně navýšit své tržby. Jedním z těchto nástrojů je affiliate marketing - připravili jsme pro vás proto výsledky letošních Black Friday kampaní e-shopů, které jsou zapojeny v největší affiliate síti v CZ a SK.

Celý článek
Expanze do Maďarska, data-driven atribuce i fuck-upy na cestě k úspěšnému online podnikání - to byla 14. Affiliate konference

Proč má smysl expandovat s e-shopem právě do Maďarska, jak velká dřina je vybudovat kvalitní partnerský portál, jak spravedlivě ohodnotit affiliate partnery a jak ochránit vaše online projekty před propadem ve vyhledávačích? Na tyto a další otázky odpovídala letošní Affiliate konference, která i letos přinesla aktuální témata a inspiraci ze světa online podnikání a marketingu.

Celý článek
Všechny články z blogu