Ako si vybrať vhodných partnerov? Schvaľovať všetkých alebo si vyberať len niektorých?

Je len na inzerentovi, či sa pre spoluprácu s konkrétnym partnerom rozhodne. Všeobecne odporúčame schvaľovať automaticky partnerov z krajín, kde inzerent pôsobí (slovenský inzerent teda môže automaticky schvaľovať slovenských partnerov).


V CJ sú registrovaní aj zahraniční partneri, ktorí vlastnia webové stránky s informáciami o SR alebo stránky pre Slovákov žijúcich v zahraničí, atď .. a tam sa môže tiež vyplatiť svoju reklamu umiestniť. V zozname žiadajúcich partnerov o zapojenie sa do affiliate programu (Pending Applications) je tiež dobré riadiť sa ukazovateľom Network Earnings, kde vidíte, ako je tento partner výkonný.

Affiliate blog VIVnetworks.com

Skvělá zpráva pro travel partnery, inzerenti hlásí první rezervace pobytů!

Dobrodružství není daleko, stačí se rozhlédnout kolem sebe a začít objevovat krásy naší přírody. Ať už si naplánujete výlet do hor, na chalupu, pod stan nebo do kempu, nezapomeňte si kromě antibakteriálních gelů přibalit opalovací krémy a repelenty proti bzučícím a hladovým hmyzákům. A nezapomeňte myslet i na čtyřnohé parťáky. A kdo jiný vám v tom poradí, no přece naši inzerent z programu PÉČE & ZDRAVÍ.

Celý článek
Všechny články z blogu