Ako si vybrať vhodných partnerov? Schvaľovať všetkých alebo si vyberať len niektorých?

Je len na inzerentovi, či sa pre spoluprácu s konkrétnym partnerom rozhodne. Všeobecne odporúčame schvaľovať automaticky partnerov z krajín, kde inzerent pôsobí (slovenský inzerent teda môže automaticky schvaľovať slovenských partnerov).


V CJ sú registrovaní aj zahraniční partneri, ktorí vlastnia webové stránky s informáciami o SR alebo stránky pre Slovákov žijúcich v zahraničí, atď .. a tam sa môže tiež vyplatiť svoju reklamu umiestniť. V zozname žiadajúcich partnerov o zapojenie sa do affiliate programu (Pending Applications) je tiež dobré riadiť sa ukazovateľom Network Earnings, kde vidíte, ako je tento partner výkonný.

Affiliate blog VIVnetworks.com

Affiliate kampaně zprostředkovaly e-shopům během Black Friday 2019 nákupy za téměř 160 milionů Kč

Předvánoční mánie jménem Black Friday se u nás v posledních letech pomalu stává tradicí, stejně jako online nakupování. Využitím správných online marketingových nástrojů mohou e-shopy znatelně navýšit své tržby. Jedním z těchto nástrojů je affiliate marketing - připravili jsme pro vás proto výsledky letošních Black Friday kampaní e-shopů, které jsou zapojeny v největší affiliate síti v CZ a SK.

Celý článek
Expanze do Maďarska, data-driven atribuce i fuck-upy na cestě k úspěšnému online podnikání - to byla 14. Affiliate konference

Proč má smysl expandovat s e-shopem právě do Maďarska, jak velká dřina je vybudovat kvalitní partnerský portál, jak spravedlivě ohodnotit affiliate partnery a jak ochránit vaše online projekty před propadem ve vyhledávačích? Na tyto a další otázky odpovídala letošní Affiliate konference, která i letos přinesla aktuální témata a inspiraci ze světa online podnikání a marketingu.

Celý článek
Všechny články z blogu