HOTLINE

734 447 050

Jak zjistit statistiky affiliate programu?

V účtu CJ v záložce Reports je možné zjistit jak statistiky k výkonnosti affiliate programu tak i informace k provedeným transakcím.

Performance report dává přehled o výkonnosti, a to podle celého affiliate programu, jednotlivých publisherů, webových stránek, linků, produktů atd. V přehledu jsou, kromě hodnoty objednávek a z nich vypočítaných provizí, uvedena data jako počet prodejů, položek, kliků, impresí a z toho vypočítané ukazatele CR, CTR, CPM a EPC.

Transaction report zobrazuje informace o všech provedených transakcích, tedy kdy byly provedeny, přes jakou webovou stránku, jakého publishera a jaký reklamní prvek byly uskutečněny, jaká byla jejich hodnota, kolik z této hodnoty připadne publisherovi jako provize a kolik činí CJ poplatek.

Společné sloupce v obou reportech jsou tyto:

  • Sale Amount – ukazuje hodnotu objednávky
  • Publisher Commission – provize pro partnery, vypočítaná z hodnoty objednávky
  • CJ FEE – poplatek pro CJ, který se standardně vypočítá jako 30 % z provize partnerům, minimálně ale tento poplatek činí 7,50 CZK za objednávku
  • Advertiser Commissions – znamená, kolik inzerent platí celkově, tedy je to součet sloupců Publisher Commission a CJ fee

Affiliate blog VIVnetworks.com

PODPORA 2020

V průběhu pandemie nového typu koronaviru jsme zaznamenali skokový nárůst partnerů registrovaných do affiliate programů, jak z oblasti větších médií, tak z řad influencerů nebo jednotlivců, kteří spravují své online projekty jako své hobby.

Celý článek
Vyberte si nejspolehlivější affiliate programy a propagujte s VIVnetworks.com

Znají vaši zákazníci hlášky z filmů a při cestách po světě jdou po stopách filmových hrdinů? Vybrali by si podle lokace slavných filmů, kam se během svých cest chtějí podívat? Dnem 1.7. skončila další vlna bezpečnostní opatření. Děkujeme, že jste v tom byli s námi! Využijte affiliate marketing a dopřejte svým zákazníkům péči, kterou si nyní zaslouží!

Celý článek
Všechny články z blogu