Ako zmeniť alebo vytvoriť nové provízne podmienky?

Pre zmenu províznych podmienok je potrebné vytvoriť nové Program terms a partnerov do nich ručne premiestniť. Nové Program terms vytvoríte v záložke Account / Program Terms: Create new program terms.

Potom do týchto nových Program terms preveďte vybraných partnerov, a to tak, že v záložke Manage Publishers kliknete na každého vybraného partnera, otvorí sa Vám nové okno, kde úplne dole dáte Replace a vyberiete novovytvorené Program Terms. Publisher bude po siedmich dňoch automaticky prevedený do nových podmienok, ak tak neurobí sám ručne skôr.

Prosíme inzerentov, aby ste nás zakaždým, keď meníte provízne podmienky, informovali o tejto skutočnosti na podpora@vivnetworks.com, aby sme túto informáciu mohli upraviť a správne propagovať v našich materiáloch.

Affiliate blog VIVnetworks.com

Retailers boost affiliate marketing sales on Black Friday 2019: almost 160 million CZK in revenue

The pre-Christmas madness called Black Friday is slowly becoming a tradition in the Czech Republic, as well as online shopping in general. By using the right online marketing tools, retailers can significantly increase their revenue. One of these tools is affiliate marketing - and the results of this year's Black Friday campaigns of the retailers in the largest affiliate network in Czech Republic and Slovakia, are in.

Full article
More articles