Ako si vybrať vhodných partnerov? Schvaľovať všetkých alebo si vyberať len niektorých?

Je len na inzerentovi, či sa pre spoluprácu s konkrétnym partnerom rozhodne. Všeobecne odporúčame schvaľovať automaticky partnerov z krajín, kde inzerent pôsobí (slovenský inzerent teda môže automaticky schvaľovať slovenských partnerov).


V CJ sú registrovaní aj zahraniční partneri, ktorí vlastnia webové stránky s informáciami o SR alebo stránky pre Slovákov žijúcich v zahraničí, atď .. a tam sa môže tiež vyplatiť svoju reklamu umiestniť. V zozname žiadajúcich partnerov o zapojenie sa do affiliate programu (Pending Applications) je tiež dobré riadiť sa ukazovateľom Network Earnings, kde vidíte, ako je tento partner výkonný.

Affiliate blog VIVnetworks.com

Retailers boost affiliate marketing sales on Black Friday 2019: almost 160 million CZK in revenue

The pre-Christmas madness called Black Friday is slowly becoming a tradition in the Czech Republic, as well as online shopping in general. By using the right online marketing tools, retailers can significantly increase their revenue. One of these tools is affiliate marketing - and the results of this year's Black Friday campaigns of the retailers in the largest affiliate network in Czech Republic and Slovakia, are in.

Full article
More articles