Realfoot.cz affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (Mon - Fri: 8:30–17:30)
Affiliate program

Realfoot.cz

Fashion

About advertiser

Jsme český obuvnický startup z Prahy a Zlína. Vyvíjíme a vyrábíme unikátní barefootové boty s nejširším prostorem pro prsty na světě pro plně přirozený pohyb.

Boty vyrábí ručně ševci a ševkyně ve Zlíně v prostorách bývalých baťových závodů, v nejvyšší kvalitě a v souladu s českou obuvnickou tradicí. Při vývoji obuvi Realfoot jsme si dali za cíl naplnit všechno, co chodidlo od boty potřebuje!

Vyvíjeli jsme je přes 3 roky a vývoji předcházely další 3 roky zkoumání chodidel, poznávání jejich potřeb, testování desítek barefoot i nebarefoot bot a také práce s lidmi (s dětmi, s lidmi jejichž chodidla měla speciální potřeby, s těmi jež měli s chodidly všemožné potíže). Výsledkem je bota, ve které chodidlo funguje! Bota, která mu dovolí přirozeně reagovat na podněty z podkladu po kterém šlapeme, zároveň jej ale chrání a dokonce podněcuje jeho přirozené mechanismy a zlepšuje chůzi na tvrdém městském povrchu.

To vše díky speciální skladbě podrážky a vlkádací stélky, unikátnímu tvaru který dává prostor, zároveň ale pevně drží v místech, kde to chodidlo potřebuje a dalším inovacím, které u jiných bot nenajdete.

Podmínky programu:

  • provize 6-12 %
  • cookies 30 dní
  • SEM je zakázán

Tracking:

  • S2S: ANO
  • Universal tag: ANO

 

Program conditions

Commissions: 6-12 % SEM:
Lenght of cookies: 30 days SEM on the brand:
XML feed: Coupon websites:
S2S tracking: Cashbacks:
Custom creatives: Redirect url:

Mezoni

The website is operated by webon.cz