Po-Pá 8-16:30

734 447 050

Pro inzerenty Pro partnery

Affiliate partner Contentiamo.com mezi TOP 10

Významná síť influencerů Contentiamo se po třech letech existence dostala v dubnu a květnu mezi 10 největších affiliate partnerů v programu Elnino.cz. Pomohla tomu i kampaň, kterou tito influenceři realizovali pro e-shop v naší affiliate síti VIVnetworks.com.

       

Contentiamo, které výhradně spolupracuje s naší affiliate sítí VIVnetworks.com má databázi s velkým počtem, jak obsahových partnerů, mezi kterými nechybí blogerky pyšnící se titulem Blogerka roku, tak nezanedbatelný počet influencerů s instagramovými profily a významné množství tvůrců na kanálu Youtube.

Marie Neradová, influencer manažerka sítě Contentiamo, kampaň hodnotí takto: “S Elnino se nám spolupracovalo opravdu skvěle, to si myslím, že bylo hlavním důvodem k úspěchu celé kampaně. Kristýna, affiliate manažerka z Elnina, nám důvěřovala a nechala nám jak s výběrem influencerů, tak s výběrem platforem k propagaci volnou ruku. Věřila našim zkušenostem a tomu, že své bloggerky opravdu dobře známe. Výstupem společné kampaně byly konkrétně YouTube videa, články na blozích a série instastories. Snažili jsme se namíchat škálu možných platforem i tvůrců, kteří byli do kampaně vybráni. Jednalo se o beauty nadšence, profesionály i lifestylově zaměřené bloggerky. Myslím, že nám to společně opravdu sedlo. Výsledek mluví za vše.”

Za klienta Elnino hodnotí spolupráci Affiliate and Price Comparators manažerka Kristýna Košťáková: “Spolupráci s platformou Contentiamo hodnotím velice kladně. Slečnu Marii Neradovou jsem poprosila o zaslání portfolia influencerek, které by dle jejich zkušeností byly skvělými kandidátkami pro spolupráci s Parfemy-elnino.cz S Marií jsme se ještě osobně setkaly na kávě, a detailně probraly jak možnosti spolupráce, tak technické zajištění, o které se Contentiamo samostatně stará. Vše bylo v pořádku zajištěno. Od vykomunikování spolupráce s bloggerkami, tak po jejich vyhodnocení. Též mi byly zaslány vizuály propagací. S výsledky spolupráce jsem byla velmi spokojená. Též oceňuji velmi milou, přátelskou a rychlou komunikaci. Spolupráci s Contentiamo v rámci affiliate marketingu mohu jen doporučit!"

Contentiamo jako partner VIVnetworks.com si dalo hned od svého vzniku za cíl edukovat a zapojit komunitu influencerů do performance marketingu, kde affiliate marketing hraje dominantní úlohu po celém světě. Pod sítí Contentiamo vidíme v affiliate programech našich inzerentů registrováno přes 600 influencerů. Nacházejí se tam tvůrci tvořící převážně na blogu, YouTube i na Instagramu. Po mnoha zdařilých kampaních, které vznikají v kombinaci performance a brand marketingu se nejvíce osvědčují právě kampaně, které oba tyto směry kombinují. Při spolupráci s Contentiamo se zaměřujeme právě na kombinaci výkonnostního a brand marketingu.

E-shopy z počátku tlačily tvůrce pouze do výkonnostního marketingu, nyní se v posledních měsících začíná prosazovat pro tvůrce férovější model spolupráce a to je kombinace CPA a CPC. Prakticky e-shop platí influencerovi fixní částku, popřípadě mu dodá produktový barter a kombinuje tento bonus affiliate spoluprací, a to dále platbou za klik plus platbou provize z prodaného zboží. Při nastavení spolupráce výhradně u CPA modelu si většina e-shopů uvědomuje, že influencer je tzv. otvírač zájmu neboli ten, který podnítí zájem o zboží u koncového zákazníka. Proto mu e-shopy přiznávají platbu jak za přivedeného zákazníka, tak za prodej. Přičemž provize pro tvůrce jsou většinou plošně nastaveny na co nejvyšší provizní hladiny.

"Jsme rádi že jde Contentiamo správným směrem a že vyplňuje mezeru na trhu. Nabízí pro e-shopy kombinaci performance a brand marketingu a zároveň je vše přesně změřeno v technologii. E-shop má k dispozici všechny transakce a náklady na kampaň v reálném čase." říká Robert Studený spoluzakladatel sítě influencerů.

Dosud s Contentiamo výrazně spolupracujeme na stovkách kampaní například s klienty, jako jsou Tescoma, Astratex, Elnino, Superzoo, Insportline, MAll.TV a další. Světová pandemie influencer marketing nezabrzdila, naopak se zájem e-shopů o zapojení influencerů do jejich affiliate programů a tím i tracking jejich výsledků v síti VIVnetworks.com se zvýšil.

       

Affiliate blog VIVnetworks.com

ČSOB Pojišťovna je záruka výdělku!

Výhody proč propagovat ČSOB Pojišťovnu: Při prodeji produktu od ČSOB Pojišťovny získáte bezkonkurenční nejvyšší odměnu na trhu - 22 %. Pro klienty vždy máme připravené benefity tak, aby naše nabídka byla pro Vaše klienty zajímavá. V současné době nabízíme k sjednání pojištění poukaz v hodnotě 800 Kč do Mall.cz, k tomu nabízíme 20% slevu za online sjednání (platí také při sjednání skrze call centrum), dále nabízíme 20 % za bezeškodní průběh + 20 % klientům banky ČSOB.

Celý článek
Všechny články z blogu