Po-Pá 8-16:30

734 447 050

Pro inzerenty Pro partnery

15. Affiliate konference je za námi

15. ročník affiliate konference proběhl 19. května jinak, než jsme byli doposud zvyklí. Díky novému druhu koronaviru jsme museli zapomenout na tradiční prostory Galerie kavárny Louvre a uspořádat setkání jako online stream. Konferenci sledovalo 184 odborníků z řad affiliate partnerů, e-shopů, agentur a zástupců významných mediálních domů.

       

Program konference se skládal z pěti přednášek. Hlavní téma bylo shrnutí období nouze a výhody zapojení v affiliate síti VIVnetworks.com, včetně zajímavých dat o nákupním chování během pandemie. Dále přednáška Filipa Podstavce (začíná 17:56) a jeho několik případových studií, které byly zajímavé jak pro e-shopy tak pro affiliate partnery. Přednáška Tomáše Krásného z MALL Pay (začíná 1:29:51), byla mimo shrnutí benefitů z affiliate programu, také obohacena o postřehy ze světa SEO. Jak se vypořádali s pandemií affiliate partneři z různých oborů, zakončily zajímavé přednášky Michala Vávry Cestolino.cz (začíná 2:01:07) a Mery Nagyové Lovely.sk (začíná 2:28:45).

Z konference jasně vyplynulo, že affiliate marketing se stal, zvláště v době pandemie, vyhledávaným obchodním zdrojem objednávek pro e-shopy. Doufáme, že se v září shledáme na affiliate konferenci v Bratislavě nebo opět na podzim v Praze v prostorách Galerie kavárny Louvre.

 

Závěrem bych chtěl velice poděkovat našim dlouhodobým mediàlním partnerům Mediaguru a Affilblog za pomoc při propagaci Affiliate konference.

 

 

       

Affiliate blog VIVnetworks.com

ČSOB Pojišťovna je záruka výdělku!

Výhody proč propagovat ČSOB Pojišťovnu: Při prodeji produktu od ČSOB Pojišťovny získáte bezkonkurenční nejvyšší odměnu na trhu - 22 %. Pro klienty vždy máme připravené benefity tak, aby naše nabídka byla pro Vaše klienty zajímavá. V současné době nabízíme k sjednání pojištění poukaz v hodnotě 800 Kč do Mall.cz, k tomu nabízíme 20% slevu za online sjednání (platí také při sjednání skrze call centrum), dále nabízíme 20 % za bezeškodní průběh + 20 % klientům banky ČSOB.

Celý článek
Všechny články z blogu