Co pofrčí o těchto Vánocích

Zeptali jsme se několika inzerentů, co poletí o těchto Vánocích. Zde máte tipy a trendy pro Vánoce 2016 od našich inzerentů Kasa.cz, Zoot.cz a Conrad.cz. 

       

Zeptali jsme se několika inzerentů, co poletí o těchto Vánocích. Zde máte tipy a trendy pro Vánoce 2016 od našich inzerentů Kasa.cz, Zoot.cz a Conrad.cz.

 

Kasa.cz
Mobilní telefony, televize s větší úhlopříčkou, každoroční stálice jsou také notebooky, herní konzole a z příslušenství pak stále populární powerbanky a externí pevné disky. Překvapit mohou tablety, fotoaparáty případně outdoorové kamery, zvláště pak kamery do aut v cenové hladině do 3 tisíc korun. Často se také setkáváme, že si dárek kupuje celá rodina, aby si zvýšili životní komfort. Mezi takové dárky patří praktický pomocník do domu a bytu v podobě sušičky, pračky nebo vybavení do kuchyně. Z neelektro sortimentu potom sázíme na sportovní vybavení, ale pod vánočním stromkem mnoho lidí najde také nové kolo nebo koloběžku. Dále vybavení domu a domácnosti z kategorie dílna a zahrada, v segmentu hraček jednoznačně vede Lego a zapomenout nesmíme ani na chovatele, kteří svým domácím mazlíčkům dopřávají prémiové krmivo.

Zoot.cz
Standartně poletí šaty a s velkým odstupem kabáty.

 

Conrad.cz
Okenní teploměry, programovatelné termostatické hlavice, vyhřívané potahy autosedaček, nabíječky na tužkové baterie, skenery dapozitivů a fotek, ultrazvukové čističky, bezdrátové meteostanice, všechny tyto produkty spadají do TOP 50 nejprodávanějších produktů sezony 2015.

       

Affiliate blog VIVnetworks.com

Omezení prodeje a služeb stále pokračuje

Omezení pohybu lidí a uzavření kamenných prodejen kvůli šíření koronaviru potrvá nejméně do konce dubna. Vláda uvažuje o prodloužení nouzového stavu o dalších 30 dní. To znamená, že zákazníci budou muset vydržet další měsíc doma. Pro online nakupování je to příležitost zmírnit ztráty z kamenných prodejen.

Celý článek
Všechny články z blogu