HOTLINE

734 447 050

Lacoste získává klíčovou výhodu spoluprací s obsahovými partnery po svém přechodu do sítě CJ.com

Značka Lacoste si vybrala síť CJ.com k tomu, aby navrhla a uskutečnila škálovatelnou affiliate strategii, zaměřenou na budování image špičkové značky pro získání zákazníků luxusního zboží.

       

Stručné výsledky:
Během 6 měsíců od spouštění programu v síti CJ, značka Lacoste dosáhla:

  • 60% nárůst aktivních affiliate partnerů celkově.
  • Do programu se zapojilo dvakrát více obsahových partnerů.
  • Proběhlo o 33 % více kampaní s obsahovými partnery, k tomu pomohla velká propagace v online médiích.
  • 28 % návštěv na stránkách Lacoste prostřednictvím affiliate, přivedli obsahoví partneři.
  • Obsahoví partneři zvýšili konverzi zákazníků v poměru o více jak 32 %, než je průměr programu.

Zadání:
Po výběrovém řízení affiliate sítí, si značka Lacoste vybrala, CJ.com jako svou affiliate síť, aby ještě více podpořila image značky.
CJ provedla promyšlenou a efektivní migraci partnerů, která zahrnovala strategické načasované kampaně před spuštěním Affiliate programu.
Značka Lacoste dostala možnost využít inovativní způsoby, jak zacílit na zákazníky, kupující za plnou cenu, a zvláště měla zájem o přístup ke klíčovým obsahovým partnerům cj.com. Tuto spolupráci jejich předchozí síť nenabízela.

 

Hlavní body:
Cíl 1: Růst příjmů z affiliate programů prostřednictvím spolupráce s partnery, odpovídající vizi a poslání značky
Tým CJ poskytl značce Lacoste program Content Certified, který jim umožnil okamžitý přístup k unikátní obsahové síti s více než 2 000 špičkovými influencery a obsahovými stránkami.
Pro zajištění mediálního pokrytí a propagaci od influencerů, tým CJ používá svůj vlastní nástroj pro akvizici, který sleduje chování uživatelů, hledá správné publikum z klíčových obsahových stránek a influencerů pro cílovou skupinu značky Lacoste, což směřovalo také ke spolupráci s online časopisy jako Esquire, Men’s Journal a Golf Digest.
Tým CJ využívá možnosti automaticky nastavit lepší sazby provizí pro vybrané kategorie zboží k tomu, aby získal pokrytí na špičkových webech. Naposledy byla tato možnost použita v kategorii obuvi, k navázání spolupráce a zajištění propagace od módních arbitrů, jako jsou SoleLinks a SneakerShouts.

Použitá řešení CJ: Content Certified Network, Item Based Commissioning, Placements Marketplace, Content Expertise 

Cíl 2: Zefektivnění kampaní, založené na datech v affiliate programu značky Lacoste
Tým CJ každý týden dodává podrobné predikované prognózy, aby poskytl přesné odhady výkonu pro očekávané investice do affiliate programu.
Vyplacení provize podle typu partnera a druhu propagace, umožňuje týmu CJ pečlivě vybrat ke spolupráci ze sub-sítí konkrétní obsahové stránky, odpovídající poslání značky a tím i  zajistit úspory nákladů prostřednictvím efektivní investice.
Tým CJ analyzuje rozdíly v konkurenceschopnosti a publik partnera pomoci Data Science a používá výsledky k odhalování příležitostí ke spolupráci s obsahovými partnery.
Použitá řešení CJ: PID Commissioning, Data Science, Content Expertise

Další informace o spolupráci s Lacoste v síti CJ získáte na adrese CJ_Lacoste@cj.com nebo se můžete přímo připojit do programu prostřednictvím rozhraní affiliate sítě CJ.com.


Zdroj: CJ.com

       

Affiliate blog VIVnetworks.com

PODPORA 2020

V průběhu pandemie nového typu koronaviru jsme zaznamenali skokový nárůst partnerů registrovaných do affiliate programů, jak z oblasti větších médií, tak z řad influencerů nebo jednotlivců, kteří spravují své online projekty jako své hobby.

Celý článek
Vyberte si nejspolehlivější affiliate programy a propagujte s VIVnetworks.com

Znají vaši zákazníci hlášky z filmů a při cestách po světě jdou po stopách filmových hrdinů? Vybrali by si podle lokace slavných filmů, kam se během svých cest chtějí podívat? Dnem 1.7. skončila další vlna bezpečnostní opatření. Děkujeme, že jste v tom byli s námi! Využijte affiliate marketing a dopřejte svým zákazníkům péči, kterou si nyní zaslouží!

Celý článek
Všechny články z blogu