HOTLINE

734 447 050

Vylepšené vyhledávání produktů! Nové Product Search API od CJ.com

Dlouhodobou snahou CJ je zlepšovat každodenní činnosti inzerentů a publisherů a poskytovat bohaté soubory dat pro optimalizaci spolupráce a zvyšování výnosů.

       

Minulý rok CJ.com dokončil migraci v rámci celé sítě na nové formáty produktových feedů, Shopping Feed a Travel & Experience Feed, které standardizovaly produktová data pro inzerenty i publishery. Výsledkem tohoto projektu je spuštění nového moderního API pro vyhledávání produktů, postaveného na robustní datové infrastruktuře, vycházející z napříč trhem standardizovaných produktových feedů.

Tyto nástroje CJ navrhl tak, aby pomohl publisherům k dosažení co nejsnadnějšího obohacení obsahu jejich stránek pro optimální uživatelskou přívětivost, získání informací o relevantních produktech v souladu s obsahem jejich webů a jejich zaměření, a v neposlední řadě vylepšení jejich umístění v organickém vyhledávání.

Nové API pro vyhledávání produktů zahrnuje:
Kompletní data: Široká škála produktových informací, z polí feedů podporovaných podle specifikace CJ Shopping a Travel & Experience.

Rozšířená funkcionalita: Získávejte informace častěji díky sníženým limitům a vylepšenému vyhledávání a filtrování napříč velkým množstvím údajů.

Flexibilní a uživatelsky přívětivý design: Nyní můžete přesně definovat, co přes API chcete získat a nemusíte zbytečně stahovat informace, které nepotřebujete.

Přenosnost dat: Inzerenti mohou pomocí API vytáhnout ze CJ produktová data pro porovnání s jejich interními databázemi, s daty třetích stran nebo pro kombinaci s transakčními daty za účelem detailnější analýzy výkonu jejich affiliate programu.

Tato novinka dává inzernetům a partnerům do rukou obsáhlá a standardizovaná produktová data a je základním stavebním kamenem pro další vylepšení, která budou představena v následujících měsících. Více informací naleznete na portálu pro vývojáře.


Portál pro vývojáře: Snadný přístup k datům a integračním materiálům.

V rámci posunu k centralizaci, transparentnosti a dostupnosti pro naše klienty, CJ.com spustil portál pro vývojáře. Najdete zde vše od dokumentace týkající se integrace na webové stránky a importu dat, až po podrobné informace o GraphQL API, včetně specifikací nedávno vydaného Commission Detail API, Product Search API a Promotional Properties API.

Sledujte novinky o nových API CJ!

 

 

Zdroj: junction.cj.com

 

       

Affiliate blog VIVnetworks.com

PODPORA 2020

V průběhu pandemie nového typu koronaviru jsme zaznamenali skokový nárůst partnerů registrovaných do affiliate programů, jak z oblasti větších médií, tak z řad influencerů nebo jednotlivců, kteří spravují své online projekty jako své hobby.

Celý článek
Vyberte si nejspolehlivější affiliate programy a propagujte s VIVnetworks.com

Znají vaši zákazníci hlášky z filmů a při cestách po světě jdou po stopách filmových hrdinů? Vybrali by si podle lokace slavných filmů, kam se během svých cest chtějí podívat? Dnem 1.7. skončila další vlna bezpečnostní opatření. Děkujeme, že jste v tom byli s námi! Využijte affiliate marketing a dopřejte svým zákazníkům péči, kterou si nyní zaslouží!

Celý článek
Všechny články z blogu