Po-Pá 8-16:30

734 447 050

Pro inzerenty Pro partnery

Jak se připravit na aktualizaci Google Chrome v únoru 2020?

Začátkem února 2020 by měla nastat aktualizace Google Chrome Version 81. Přečtěte si naše doporučení, jak se na tuto změnu připravit.

       

Jak upravit bannery a textové odkazy?

Začátkem února 2020 by měla nastat aktualizace Google Chrome Version 81

Rádi bychom vás v krátkosti informovali o tom, co pro vás tato aktualizace bude znamenat.

V rámci nové aktualizace musí zdroje na vašem webu obsahující protokol HTTP fungovat i při jeho změně na HTTPS (o což se prohlížeč automaticky pokusí, viz https://blog.chromium.org/2019/10/no-more-mixed-messages-about-https.html).
Toto všechny bannery i odkazy ze CJ splňují a nemělo by tedy dojít k žádným problémům.
V praxi tedy není nutné měnit nic. CJ affiliate odkazy a bannery budou fungovat i v nové verzi Chrome.

Obecně je však potřeba počítat s tím, že všechny prohlížeče se snaží protokol HTTP postupně odbourat a pokud ne nyní, tak do budoucna bude úprava textových odkazů i bannerů nutná.

Naše doporučení tedy je:

U nově vygenerovaných odkazů protokol HTTP již nepoužívejte! Doporučujeme protokol v odkazech nepoužívat žádný (vkládat odkazy ve formě //www.anrdoezrs.net/links/...), protože pak se protokol vždy doplní automaticky a správně.
Pokud protokol u nových odkazů používat budete i nadále, mělo by se vždy jednat o HTTPS.

Pro zachování funkce stávajících bannerů a odkazů není bezpodmínečně nutná žádná úprava. Ta však bude s velkou pravděpodobností nutná v delším časovém horizontu. Kdo se chce tedy připravit, může protokoly upravit na HTTPS (nebo smazat) již dnes.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obracet na podpora@vivnetworks.com .

Děkujeme

       

Affiliate blog VIVnetworks.com

ČSOB Pojišťovna je záruka výdělku!

Výhody proč propagovat ČSOB Pojišťovnu: Při prodeji produktu od ČSOB Pojišťovny získáte bezkonkurenční nejvyšší odměnu na trhu - 22 %. Pro klienty vždy máme připravené benefity tak, aby naše nabídka byla pro Vaše klienty zajímavá. V současné době nabízíme k sjednání pojištění poukaz v hodnotě 800 Kč do Mall.cz, k tomu nabízíme 20% slevu za online sjednání (platí také při sjednání skrze call centrum), dále nabízíme 20 % za bezeškodní průběh + 20 % klientům banky ČSOB.

Celý článek
Všechny články z blogu