Po-Pá 8-16:30

734 447 050

Pro inzerenty Pro partnery

Výkonnější spolupráce s Promotional Property Commissioning a Program Terms API

Dobrá vzájemná spolupráce je podstata affiliate marketingu, CJ to bere obzvlášť vážně. V říjnu 2019 se v menu technologie cj.com, objevila záložka Promotional Properties (propagační možnosti), jejichž cílem bylo poskytnout partnerům lepší možnosti, jak popsat způsoby, které se využívají při propagaci inzerentů (tj. obsah, sociální sítě, mobilní aplikace, rozšíření prohlížeče, mailing atd.) a připravit půdu na vznik lepších motivačních třeba i jednorázových kampaní pro zařazené partnery. Nyní, CJ zahajuje další fázi inovací v přidělování provizí: Promotional Property Commissioning.

       

Promotional Property Commissioning pomáhá inzerentům vylepšovat optimalizaci jejich affiliate programu pro jednotlivé druhy propagace v online projektech affiliate partnerů.


Promotional Property Commissioning je zlepšení podmínek programu, které rozšiřuje flexibilní a robustní možnosti Situational Commissioning tím, že umožňuje inzerentům určit sazby provizí podle způsobů propagace, aniž by bylo nutné měnit stávajících podmínky programu. Tato funkce vytváří nové příležitosti pro spolupráci (ocení ji zejména pro sub-sítě a partnerské sítě) a umožňuje sofistikovanější strategie pro akvizici a optimalizaci. Špičková značka Lacoste získala přednostně přístup k funkci Promotional Property Commissioning a úspěšně ji použila k tomu, aby z větších sub-sítí vybrala obsahové stránky, odpovídajících jejich představě o spolupráci.


Kromě profilů partnerů v CJ Account Manager, inzerenti mohou používat i Promotional Properties API ke spravovaní skupin partnerů podle typů druhů propagace a přiřadit jim zvláštní sazby provizí na základě modelu a typu spolupráce, historické výkonnosti a obchodních cílů. Partneři mají přehled o všech těchto nastaveních spolupráce v podmínkách programu.


Jeden příklad: partner plánuje propagovat značku ve dvou ze svých online kanálech, aby oslovil různé typy zákazníků – jak na svém webu, tak i v mobilní aplikaci. Pomocí Promotional Property Commissioning, může inzerent zvýšit provize třeba jen u mobilní aplikace, za účelem zvýšení dosahu a větší pravděpodobnosti ke konverzi. Provize u affiliate propagace na webu pro tohoto partnera zůstanou nezměněny.


Novinka: Program Terms API pro partnery
Aby spolupráce fungovala efektivně, partneři mají snadný přístup ke všem informacím, včetně výše základních provizí, speciální výše jednorázových propagací, které platí pro určitý druh nebo online kanál propagace anebo sazeb Situational Commissioning, nabízených inzerenty. Nové Program Terms API od cj.com umožňuje partnerům zjistit v reálném čase veškeré podrobnosti o nastavení provizí s inzerenty. Úplné specifikace najdete na Developer Portal. Rádi Vám ukážeme, jak CJ pokračuje v usnadňovaní přístupu přes API k datům, funkcím a dalším reportům.

Zdroj: CJ.com

       

Affiliate blog VIVnetworks.com

ČSOB Pojišťovna je záruka výdělku!

Výhody proč propagovat ČSOB Pojišťovnu: Při prodeji produktu od ČSOB Pojišťovny získáte bezkonkurenční nejvyšší odměnu na trhu - 22 %. Pro klienty vždy máme připravené benefity tak, aby naše nabídka byla pro Vaše klienty zajímavá. V současné době nabízíme k sjednání pojištění poukaz v hodnotě 800 Kč do Mall.cz, k tomu nabízíme 20% slevu za online sjednání (platí také při sjednání skrze call centrum), dále nabízíme 20 % za bezeškodní průběh + 20 % klientům banky ČSOB.

Celý článek
Všechny články z blogu