Po-Pá 8-16:30

734 447 050

Pro inzerenty Pro partnery

Vylepšené vyhledávání produktů! Nové Product Search API od CJ.com

Dlouhodobou snahou CJ je zlepšovat každodenní činnosti inzerentů a publisherů a poskytovat bohaté soubory dat pro optimalizaci spolupráce a zvyšování výnosů.

       

Minulý rok CJ.com dokončil migraci v rámci celé sítě na nové formáty produktových feedů, Shopping Feed a Travel & Experience Feed, které standardizovaly produktová data pro inzerenty i publishery. Výsledkem tohoto projektu je spuštění nového moderního API pro vyhledávání produktů, postaveného na robustní datové infrastruktuře, vycházející z napříč trhem standardizovaných produktových feedů.

Tyto nástroje CJ navrhl tak, aby pomohl publisherům k dosažení co nejsnadnějšího obohacení obsahu jejich stránek pro optimální uživatelskou přívětivost, získání informací o relevantních produktech v souladu s obsahem jejich webů a jejich zaměření, a v neposlední řadě vylepšení jejich umístění v organickém vyhledávání.

Nové API pro vyhledávání produktů zahrnuje:
Kompletní data: Široká škála produktových informací, z polí feedů podporovaných podle specifikace CJ Shopping a Travel & Experience.

Rozšířená funkcionalita: Získávejte informace častěji díky sníženým limitům a vylepšenému vyhledávání a filtrování napříč velkým množstvím údajů.

Flexibilní a uživatelsky přívětivý design: Nyní můžete přesně definovat, co přes API chcete získat a nemusíte zbytečně stahovat informace, které nepotřebujete.

Přenosnost dat: Inzerenti mohou pomocí API vytáhnout ze CJ produktová data pro porovnání s jejich interními databázemi, s daty třetích stran nebo pro kombinaci s transakčními daty za účelem detailnější analýzy výkonu jejich affiliate programu.

Tato novinka dává inzernetům a partnerům do rukou obsáhlá a standardizovaná produktová data a je základním stavebním kamenem pro další vylepšení, která budou představena v následujících měsících. Více informací naleznete na portálu pro vývojáře.


Portál pro vývojáře: Snadný přístup k datům a integračním materiálům.

V rámci posunu k centralizaci, transparentnosti a dostupnosti pro naše klienty, CJ.com spustil portál pro vývojáře. Najdete zde vše od dokumentace týkající se integrace na webové stránky a importu dat, až po podrobné informace o GraphQL API, včetně specifikací nedávno vydaného Commission Detail API, Product Search API a Promotional Properties API.

Sledujte novinky o nových API CJ!

 

 

Zdroj: junction.cj.com

 

       

Affiliate blog VIVnetworks.com

ČSOB Pojišťovna je záruka výdělku!

Výhody proč propagovat ČSOB Pojišťovnu: Při prodeji produktu od ČSOB Pojišťovny získáte bezkonkurenční nejvyšší odměnu na trhu - 22 %. Pro klienty vždy máme připravené benefity tak, aby naše nabídka byla pro Vaše klienty zajímavá. V současné době nabízíme k sjednání pojištění poukaz v hodnotě 800 Kč do Mall.cz, k tomu nabízíme 20% slevu za online sjednání (platí také při sjednání skrze call centrum), dále nabízíme 20 % za bezeškodní průběh + 20 % klientům banky ČSOB.

Celý článek
Všechny články z blogu