About you spouští affiliate program - co nabízí partnerům?

E-shop About you loni vstoupil na český trh a nyní konečně spouští affiliate program v CJ.com. Jaké výhody ze spolupráce mohou partneři očekávat?

       

 

Od pondělí 27. května se můžou partneři CJ.com zapojovat do affiliate programu fashion obchodu About you, a to v jeho české, slovenské i maďarské verzi. Dlouho očekávaný vstup About you na český trh v říjnu 2018 následuje navíc další skvělá zpráva - 3. června ve 20:00 bude otevřen e-shop About you také na Slovensku! Do jeho programu se ale partneři mohou zapojovat už teď.

Proč About you?

About you je první online obchod, který inspiruje své zákazníky outfity od oblíbených influencerů. Populární e-shop nabízí okolo 70 tisíc produktů od zhruba 500 značek. Jedním z pádných důvodů k propagaci About you je narůstající zájem českého trhu o nakupování módy i skutečnost, že v době spouštění affiliate programu už za sebou About you má obrovskou PR kampaň - na spuštění e-shopu upozorňoval několik dní teaser v televizi, outdooru, tisku, rádiu nebo na internetu. Startovací fáze uvedení na trh vyvrcholila eventem, kterého se zúčastnilo přes 300 influencerů, celebrit, novinářů a lidí z oboru. About you se proto od svého uvedení podařilo vybudovat povědomí o značce získaním pozornosti médií a cílové skupiny a affiliate partneři tak mohou od začátku těžit z popularity e-shopu.

Affiliate program About you nabízí partnerům skvělé provize ve výši 7,5 - 15 % podle toho, zda produkty nakupuje stávající nebo nově přivedený zákazník. Více o programu si přečtěte v našem katalogu (SK verze zde). Registrovaní partneři v CJ.com mohou využít přímého odkazu k zapojení se do programu (SK verze zde).

       

Affiliate blog VIVnetworks.com

Skvělá zpráva pro travel partnery, inzerenti hlásí první rezervace pobytů!

Dobrodružství není daleko, stačí se rozhlédnout kolem sebe a začít objevovat krásy naší přírody. Ať už si naplánujete výlet do hor, na chalupu, pod stan nebo do kempu, nezapomeňte si kromě antibakteriálních gelů přibalit opalovací krémy a repelenty proti bzučícím a hladovým hmyzákům. A nezapomeňte myslet i na čtyřnohé parťáky. A kdo jiný vám v tom poradí, no přece naši inzerent z programu PÉČE & ZDRAVÍ.

Celý článek
15. Affiliate konference je za námi

15. ročník affiliate konference proběhl 19. května jinak, než jsme byli doposud zvyklí. Díky novému druhu koronaviru jsme museli zapomenout na tradiční prostory Galerie kavárny Louvre a uspořádat setkání jako online stream. Konferenci sledovalo 184 odborníků z řad affiliate partnerů, e-shopů, agentur a zástupců významných mediálních domů.

Celý článek
Všechny články z blogu