Po-Pá 8-16:30

734 447 050

Pro inzerenty Pro partnery

Vyjádření k programům eObuv a Modivo

Trochu nešťastně se od affiliate sítě eHub šíří zpráva, že inzerenti eObuv a Modivo končí (nejen u nich). Na základě této zprávy se začali partneři ptát, zda odcházejí i od nás z VIVnetworks? Modivo a eObuv neodcházejí, ale zůstávají a dále s námi spolupráci úspěšně rozšiřují.

       

Inzerenti eObuv a Modivo se rozhodli ukončit spolupráci se subsítěmi. Naše affiliate síť se nikdy nestaví do pozice subsítě, ale je vždy v přímém kontaktu s inzerentem a aktivně spravuje jeho affiliate program.

Díky tomu můžeme s inzerentem domlouvat speciální akce, ovlivnit výši globální i individuální provize a program zlepšovat. Takové výhody subsíť nepřináší a z dlouhodobého pohledu nemá pro inzerenty a zejména partnery přidanou hodnotu.

Affiliate kampaně eObuv a Modivo v naší affiliate síti zůstávají i nadále, což potvrzuje i affiliate manager pro Polsko Tomasz Jagoda: „S inzerety eObuv a Modivo jsem pravidelně v kontaktu. Potvrdili, že u VIVnetworks zůstávají i nadále a ukončení spolupráce se týká pouze subsítí.“ Úspěšnou spolupráci potvrzuje třeba novým partnerem z Řecka s více jak 40 milionovou měsíční návštěvností, které úspěšně akvizoval v tomto měsíci.

       

Affiliate blog VIVnetworks.com

Jaký byl rok 2020 pro VIVnetworks.com?

Další rok je pomalu za námi a ten současný byl dozajista výživný po všech stránkách. Pozitivně ovlivnil především ecommerce scénu a naše affiliate síť VIVnetworks.com nebyla výjimkou. Pojďte se s společně s Robertem Studeným poohlédnotu za rokem 2020, který byl 11. rokem veřejné affiliate sítě a přinesl rekordní obrat zapojených inzerentů ve výši 4 miliard korun.

Celý článek
Všechny články z blogu