[Vydělávejte na internetu] tím, co vás baví | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
Affiliate marketing pro Partnery

Vydělávejte na internetu tím, co vás baví

Tvoříte webové stránky, píšete blog, jste influencer na sociálních sítích nebo uvažujete o výdělku na internetu? Vyzkoušejte affiliate marketing, kde na vás čekají vysoké provize.

Pomůžeme vám
zpeněžit online obsah

Registrujte se do naší sítě, vytvořte účet v CJ.com, vyberte si kampaně, které vás zajímají a začněte je propagovat. Nasaďte bannery nebo odkazy k vaší tvorbě a za každou doporučenou objednávku získáte provizi.

1 525+

Počet affiliate kampaní

32

Země, kde můžete vydělávat

34,7 M+ Kč

Průměrná výše provizí vyplácená každý měsíc

Vybraní inzerenti zapojení v síti

Notino_Logo
Answear_logo_800x200
zoot
Alza
norton-horizontal-light
Pilulka logo
insportline
hotels
Booking.com affiliate program
Kärcher logo
AboutYou Logo
allegro_logo_150x40
Footshop Logo
Sconto.cz affiliate program
logo_sportisimo

Spolupracujte tam, kde to dává smysl

INZERENTI

Největší počet kampaní

Nezáleží na tom, který obor vás nejvíc baví a na kterém chcete vydělávat. Máme stovky kampaní napříč celým trhem od nábytku či elektroniky přes módu a kosmetiku až po cestování.

TECHNOLOGIE

CJ.com

Budujte projekt na pořádných statistikách a analýzách. V CJ Insights najdete podrobné zprávy pro úplnou analýzu výkonu kampaně, včetně nákupní cesty a reklamních prvků.

TRACKING

Nejspolehlivější tracking

Díky technologii CJ.com využíváme k měření konverzí nejvyspělejší a nejpřesnější metodu měření server–to–server. Vy budete mít jistotu, že vždy dostanete zaplaceno za každou objednávku.

VZDĚLÁVÁNÍ

Aktivně podporujeme affiliate

Nejsme obyčejná affiliate síť. Aktivně vzděláváme affiliate scénu a pořádáme Affiliate konference, workshopy, točíme podcast Affiliate rozhovory a píšeme odborný blog.

PROVIZE

Peníze měsíčně a včas

Provize vám budeme vyplácet automaticky každý měsíc na váš účet. Protože je ale technologie CJ z Ameriky, měli byste být plátcem DPH nebo osobou registrovanou k dani. Není to ale nutné, napište nám.

INFLUENCER

Máme řešení i pro začínající

Technologie webů vám moc neříká, ale za to se vyznáte ve světě influencer marketingu? Máme řešení i pro vás. Vydělávejte na doporučování značek a zapojte se do naší divize Contentiamo.

Jak začít s platformou CJ.com

Aktuálně na blogu

28.týden-Aktuální slevy, kupóny a akce zapojených e-shopů

28.týden-Aktuální slevy, kupóny a akce zapojených e-shopů

Využijte letní slevy až 40 % k propagaci Zapojte se do programů a začněte je propagovat!  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ CJ East Nezobrazil se […]

Blog _ Vysvětlení CID, PID a AID na platformě CJ.com

Vysvětlení – Co je to CID, PID, AID?

CJ je partnerský ekosystém, kde tisíce publisherů a inzerentů propojují miliardy zákazníků po celém světě – a každým dnem se […]

The website is operated by webon.cz