Vivobarefoot.cz (Vivobarefoot CZ/SK) affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
Affilate program

Vivobarefoot.cz (Vivobarefoot CZ/SK)

Oblečení a móda

O inzerentovi

VIVOBAREFOOT je britská značka. Je dobré vědět že VIVOBAREFOOT vyrábí boty z 90% z recyklovaných a recyklovatelných materiálů, kdy používáme 0% virgin plastů tzn. nových plastů, které jsou vyrobeny prvně. Například na jeden pár bot Primus Lite se spotřebuje přibližně 17 použitých PET lahví. Kůže, kterou používáme je minimálně chemicky ošetřená a je ze zvířat z volných chovů. V tom se hodně lišíme od ostatních značek, kdy ekologie je priorita.

VIVOBAREFOOT vyrábí boty v továrnách ve Vietnamu a v Portugalsku, jen jeden model je vyráběn v Číně, dále vyrábíme boty v Etiopii v rámci charitativního projektu Soul of Africa. Krabice jsou z recyklovaného papíru a jsou potištěné inkoustem ze soji

VIVOBAREFOOT je certifikováno nezávislou organizací  B Corp https://www.bcorporation.net/en-us/ to znamená že se chová eticky a ekologicky, kdy se každoročně hodnotí jak si společnost počíná a je za to hodnocena počtem bodů. Aby společnost byla vůbec přijata do B Corp, musí splnit celou řadu přísných podmínek, kdy se pak hodnotí jak si počíná každý rok v několika kategoriích jako je ekologie, etická výroba kde se klade důraz na to aby zaměstnanci pracovali v dobrých podmínkách atd.

VIVOBAREFOOT je lídrem v kategorii barefoot obuvi.

 

Podmínky programu:

  • provize 6%
  • cookies 30 dní
  • SEM na brand, PPC a slevové kupony nejsou povoleny

Tracking:

  • S2S – ANO
  • Universal tag – ANO

 

Podmínky affiliate programu

Provize: 6 % SEM:
Délka cookies: 30 dní SEM na brand:
XML Feed: Slevové portály:
S2S tracking: Cashback portály:
Vlastní kreativy: Přesměrování domény:

Mezoni

The website is operated by webon.cz