Uprazeno cz/sk affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
Affilate program

Uprazeno cz/sk

Stravování

O inzerentovi

Jsme parta mladých lidí, kteří milují kávu. Máme několikaleté zkušenosti v oblasti prodeje neoriginálních kávových kapslí Nespresso, Dolce gusto, LOR atd… Nabízíme kávové kapsle různých výrobců po světě, které jsou mnohdy lepší než originály. Rádi ale experimentujeme a zkoušíme nové věci, díky tomu vznikla naše vlastní pražená káva s Beskydským srdcem pod Lysou horou.
Aktuálně máme v nabídce kávové kapsle pro všechny druhy kávovarů. Zaměřujeme se nejvíce na kávové kapsle s příchutěmi, které naši zákaznici v jiných obchodech nenajdou. Tyto kapsle dovážíme ze Španělska, Afriky, jižní Ameriky. Díky široké nabídce příchutí jsme si získali obrovskou fanouškovskou základu. Navíc ke každé objednávce přidáváme několik kapslí dalších druhů káv jako dárek. Zde vám mohu nabídnout 13% provizi.

To hlavní na čem náš eshop stojí a stále se rozrůstá je však naše pražená káva z podbeskydí. Díky vlastní technologii pražení a dlouholetým zkušenostem výběru kávových zrn jsme si založili vlastní výrobu kávy pod značkou Upraženo. Naše hlavní heslo zní, pražit v malých dávkách tak, aby zákazník měl kávu vždy maximálně čerstvou. Naše káva si získává stále více na oblibě a toto potvrzují také výborné recenze. Zde vám mohu nabídnout 20% provizi.

Vše držíme skladem a dbáme na rychlé doručení a perfektní pro-zákaznický přístup a práci se zákazníkem.

Podmínky programu:

  • Provize: 20 % zrnková káva, 13 % vše ostatní
  • Délka cookie: 30 dní
  • Zákaz na SEM na brand + nevyužívat klíčová slova nabízených značek

 

Podmínky affiliate programu

Provize: 13-20 % SEM:
Délka cookies: 30 dní SEM na brand:
XML Feed: Slevové portály:
S2S tracking: Cashback portály:
Vlastní kreativy: Přesměrování domény:

Mezoni

The website is operated by webon.cz