Teahousetransport.com affiliate program - VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
Affilate program

Teahousetransport.com

Cestování

O inzerentovi

Neradi se chválíme, ale díky tisícům pozitivních recenzí na Facebooku a Google nabízí Teahouse Transport opravdu příkladné služby v mezinárodní dopravě. Věnovali jsme zvláštní péči tomu, aby naši zákazníci mohli zasílat své zásilky do celého světa za ceny, o kterých se vám ani nesnilo. Pokud jste student nebo právnická osoba, můžeme také nabídnout některé konkurenční slevy. Pokud jste však nezisková organizace, rádi vám přepravíme vaše zásilky zdarma.

Stále rosteme a protože si uvědomujeme, že podnikání je týmový sport, pečlivě zajišťujeme, aby rostli i naši partneři. Většina našeho úspěchu pochází z Velké Británie, Polska, Česka, Španělska a Slovenska. Našimi častými zákazníky jsou lidé pracující v zahraničí a studenti, kteří pobývají v cizí zemi déle než půl roku.

Měsíčně dodáváme přes 2500 balíků. Věříme, že affiliate nám pomůže růst přibližně o polovinu. Naše standardní objednávka je přibližně za 28 GBP a každá objednávka, která prochází prostřednictvím vás jako přidruženého partnera, vám vynese provizi ve výši 10–20%.

Podmínky programu:

  • 20 % provize content weby (15% pro UK-PL)
  • 10 % provize cashback, slevy, agregátory atd.
  • 14 dní délka cookie
  • SEM na brand není povolen. Vlastní kreativy musí být schváleny inzerentem.

 

Podmínky affiliate programu

Provize: 10-20 % SEM:
Délka cookies: 14 dní SEM na brand:
XML Feed: Slevové portály:
S2S tracking: Cashback portály:
Vlastní kreativy: Přesměrování domény: