Seminka-chilli.cz affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
Affilate program

Seminka-chilli.cz

Stravování

O inzerentovi

Dovolte krátké představení naší činnosti. Od roku 2011 provozujeme v  Nové Pace malou rodinnou chilli farmu. Naši činnost lze rozdělit dva základní směry – pěstební a potravinářský. Pěstební zahrnuje produkci chilli papriček pro osivo a papričky pro výrobu –  stěžejní vstupní surovinu pro výrobu exklusivních pálivých potravin. Konkrétně nabídka potravin čítá více jak sto položek a postupně narůstá. Až na čokolády, sušené maso a bonbony je vše čistě naše produkce. Ve zkratce, od semínka po skleničku, kterou si opatříme etiketou, obalem proti poškození při transportu a následně zprocesujeme přes vlastní e-shop. Naše primární trhy jsou Česko s Slovensko.

Z hlediska převažujícího zájmu o naše produkty během roku lze  hovořit o čtyřech sezónách. Tou první je období leden až duben, kdy zásadně převládá zájem o pěstební sortiment – osivo, hnojiva. Následuje období duben – červen kdy nastává období prodeje sazenic paprik. Červen až září je z hlediska objemů nejslabší a převažují potraviny s aktuálním využitím – chilli a bbq omáčky, chilli koření, sušené papričky, chutney, hořčice, superpálivé pasty, arašídy, utopenci, nakládané papričky…
Od konce září do konce roku postupně nabíhá dárková sezóna. V naší nabídce pro toto období máme kategorii dárkových košů a dárkových krabiček.

Úspěch našich produktů spočívá v několika aspektech. Jsme rodinná farma, naším cílem od zahájení činnosti je kvalitní, unikátní produkt nejlépe s vlastním jménem. Máme pod kontrolou celý proces výroby, expedice.
Zákazník od nás ve většině případů obdrží zásilku již druhý den. Máme levné poštovné. Od 800 Kč je doprava zdarma. Ke každé objednávce zákazník obdrží dárek.

Jsme ShopRoku 2016 – 2018 v kategorii Dům a zahrada. Máme více jak 6500 recenzí na Heuréce.

V čem spočívá Vaše příležitost?

Pálivé potraviny mají naprosto unikátní možnosti propagace. U extra pálivých potravin hrají zásadní roli emoce. S něčím takovým se jinde nemáte možnost setkat. Lze pracovat s video ochutnávkami vybraných produktů ve více konzumentech, vtípky na lidech z okolí formou „ochutnej oříšek“, přípravy pokrmů (videorecepty) z nich nebo jen standardní ochutnávka a recenzování. Možností je bezpočet. Důležitou roli hraje fakt, že většina lidí se ráda dívá na někoho jak trpí, v tomto případě při konzumaci nečeho neskutečně pálivého. Příkladem je naše video z roku 2012, které má 459tis. zhlédnutí a v době uveřejnění nebyl YT tak rozšířený jako dnes – https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=A0GZ9-xib2c.

Produkty pro potřeby propagace jsme schopni dodat zdarma po předchozí domluvě na obchod@seminka-chilli.cz

– délka plastnosti cookie je 45 dní
– affiliate partnerům nabízíme 15 % provize – provize se nevztahují na objednávky od velkoobchodních zákazníků.
– průměrná hodnota objednávky je 630,- / 23,78 € (průměr ze 115 tis. objednávek)
– SEM není povolen

 

Podmínky affiliate programu

Provize: 15 % SEM:
Délka cookies: 45 dní SEM na brand:
XML Feed: Slevové portály:
S2S tracking: Cashback portály:
Vlastní kreativy: Přesměrování domény: