Po-Pá 8-16:30

734 447 050

Playerz.store/Dreamwithus Europe

Kategorie: ČeskýDům a zahradaKosmetika a zdravíSlovenský

Velikost provize: 20 %
Délka cookie: 30 dní
Mám účet a chci se zapojit do programu Zapojit se do programu
Nemám účet v CJ a chci ho vytvořit Vytvořit účet v CJ
▶ Videonávody

Máte dotazy ohledně tohoto programu?

Aleš Bambas Manažer programu
ales.bambas@vivnetworks.com +420 277 775 869 (po-pá, 9-17 hod)

Dreamwithus má široký výběr povlečení. K dispozici je více než 200 modelů ložního prádla a nové jsou přidávány téměř denně. Mezi nimi najdete ložní prádlo pro dospělé, děti a kojence. Většinu produktů nenajdete nikde jinde, protože jedinečnost Dreamwithus není nikde k nalezení. Dreamwithus je o maximálním pohodlí, dokonce i mimo ložnici. V tomto ohledu zde naleznete některé další doplňky pro zdobení dalších prostor domu jako jsou koupelny, obývací pokoj, dětský pokoj. Protože zdraví je velmi důležité pro všechny, všechny materiály mají certifikát OEKO-TEX Standard 100. Jako jediní nabízíme inovativní prémiovou řadu vytvořenou ve spolupráci s Nizozemským vesmírným muzeem a Holandským národním baletem.

  • Průměrná hodnota objednávky: 74,00 EUR
  • Průměrná míra konverze: 2,69%

 

Playerz je 100% přírodní nootropic pro zvýšení vaší energie, vyvinutý hráči pro hráče. Playerz vám pomůže zlepšit duševní výkon uvolněním mozkového potenciálu - stejně jako sportovci musí zlepšit svůj fyzický výkon, musíte se při hraní her postarat o své duševní zdraví. Jen pár minut po přijetí Playerz si všimnete, že jste více soustředěni a ostražití, více motivovaní a zpracováváte informace rychleji než kdykoli předtím! A co je ještě lepší ... bez použití jakýchkoli umělých přísad. Kombinovali jsme 7 silných rostlin, 3 vitamíny a 1 esenciální minerál = Unlimited you.

  • Průměrná hodnota objednávky: 49,90 EUR
  • Průměrná míra konverze: 2,5%

 

  • 20 % provize
  • Délka cookie je 30 dnů
  • SEM na brand není povolen. Omezená klíčová slova jsou: Dreamwithus, Dreamwithus.eu, Dreamwithus.shop, Minu. Omezené země: jsou Slovinsko, Chorvatsko, Itálie, Německo.

Podmínky programu

SEM
SEM na brand
Slevové kupóny
Cashback
Přímé přesměrování domény
Vlastní kreativy

Affiliate blog VIVnetworks.com

Komplikace s výplatou v CJ z důvodu změny banky

Minulý měsíc dorazily výplaty našim partnerům z nového bankovního účtu pod názvem MMS USA HOLDINGS INC a způsobily menší komplikace a nedorozumění. Zde je naše vyjádření k nastalé situaci a odpovědi na vaše dotazy.

Celý článek
ČSOB Pojišťovna je záruka výdělku!

Výhody proč propagovat ČSOB Pojišťovnu: Při prodeji produktu od ČSOB Pojišťovny získáte bezkonkurenční nejvyšší odměnu na trhu - 22 %. Pro klienty vždy máme připravené benefity tak, aby naše nabídka byla pro Vaše klienty zajímavá. V současné době nabízíme k sjednání pojištění poukaz v hodnotě 800 Kč do Mall.cz, k tomu nabízíme 20% slevu za online sjednání (platí také při sjednání skrze call centrum), dále nabízíme 20 % za bezeškodní průběh + 20 % klientům banky ČSOB.

Celý článek
Všechny články z blogu