CZC.cz affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
Affilate program

CZC.cz

Elektro, Ostatní

O inzerentovi

CZC funguje už přes 20 let, na e-shopu nabízí elektroniku, gadgety a další vychytávky pro offline život GEEKů. Nejsme přitom žádné ořezávátko, ale dvojka na českém trhu v segmentu IT&CE s obratem kolem 5 miliard a pevným místem ve skupině Allegro Group.

IT a elektronika je náš život. Testování novinek, hraní her, zkoušení nejrůznějších vychytávek nebo třeba skládání počítačů nás prostě baví. Aktivně proto vyhledáváme na trhu technologické novinky a IT libovky, abychom vám vedle dobře dostupných produktů etablovaných značek mohli nabídnout také ty největší GEEK pecky. Celkem se v naší nabídce nachází přes 65 000 různých produktů. A kromě elektroniky nabízíme i služnou výbavičku pro offline život GEEKa včetně stavebnic LEGO, kultovních komiksů, deskovek nebo třeba pochutin. Všechny produkty u nás nakoupíte s Garancí férové ceny.

Naší snahou přitom není jen prodávat, ale také radit s výběrem, poskytovat odpovídající služby jako montáž PC zdarma, informovat o novinkách u nás i ve světě a navíc vás při tom všem bavit. Ptáte se proč? Protože GEEK je v každém z nás – pojď ho v sobě objevit společně s námi.

Podmínky programu:

  • provize 1-3 %
  • cookies 5 dní
  • SEM na brand není povolen

Tracking:

  • S2S – NE
  • Universal tag – ANO

 

Podmínky affiliate programu

Provize: 1-3 % SEM:
Délka cookies: 5 dní SEM na brand:
XML Feed: Slevové portály:
S2S tracking: Cashback portály:
Vlastní kreativy: Přesměrování domény:

Mezoni

The website is operated by webon.cz