Arteddy.cz affiliate program - VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
Affilate program

Arteddy.cz

Český, Oblečení a móda

O inzerentovi

Vítáme vás na našem provizním programu s bohatým výběrem kvalitní kožené galanterie. Nabízíme širokou nabídku kabelek, tašek, peněženek, opasků a dalších doplňků.

Tradice od roku 1995

Prvotřídní italskou módu pro vás vybíráme již od roku 1995. Za tu dobu jsme si vytvořili vazby s těmi nejlepšími italskými dodavateli, kterým zcela věříme ve kvalitě zpracování. Za letitou tradicí však nehledejte staromódnost, denně pro vás sledujeme novinky a trendy, podle kterých vybíráme nové zboží.

Velkoobchodní činnost provozujeme v Česku i na Slovensku, kde si naše zboží zamilovalo mnoho obchodů i velkých obchodních řetězců.

Jak jsme se rozhodli nechat to na vás

Všechno to začalo větou: „Takovou kabelku tak dlouho sháním!“

Ačkoliv nás radost nadšených zákazníků ze srdce těšila, vrtalo nám hlavou, že jí občasně muselo předcházet dlouhé vyjednávání s obchodníkem, aby daný model z našeho velkoobchodu objednal. A samozřejmě tu byly i chvíle, kdy si obchodník stál za svým a určitý model stejně do své prodejny nevzal.

A tak vznikl nápad posunout se ke klientům blíže. Dát jim možnost vybírat z opravdu široké nabídky, kterou před nimi nikdo neprotřídil. Právě proto můžete na našem e-shopu Arteddy.cz vybírat z pestré palety barev a vzorů.

Podmínky programu:

10 % provize na kompletní sortiment
Délka platnosti cookie je 30 dní.
SEM je povolen kromě brandových výrazů a překlepových dotazů

 

Podmínky affiliate programu

Provize: 10 % SEM:
Délka cookies: 30 dní SEM na brand:
XML Feed: Slevové portály:
S2S tracking: Cashback portály:
Vlastní kreativy: Přesměrování domény: