Drogeo.cz affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
Affilate program

Drogeo.cz

Dům a zahrada, Kosmetika a zdraví

O inzerentovi

Ageo.cz se mění na Drogeo.cz! Naše cesta k pozici největšího on-line prodejce drogerie na českém trhu pokračuje rychlým tempem a my jsme usoudili, že je čas na další zásadní krok.

Internetový obchod Ageo.cz od 1.3.2022 změní svůj název na Drogeo.cz! 

Pro komunikaci změny brandu jsme vsadili na spolupráci se zkušeným a jedním z nejrenomovanějších reklamních studií v ČR. Spolu s tím vycházíme z výsledků specifických průzkumů trhu tak, aby Drogeo.cz vždy bylo první volbou zákazníků při nákupu drogerie díky výběru produktů i službám. Zároveň věříme, že pro zákazníky bude mít nový brand výhodu logického propojení s naším core sortimentem a bude snadno zapamatovatelný. Kromě názvu se ale nic dalšího nemění. Naše společnost si chce i nadále zakládat na proaktivním přístupu a neustále rozšiřovat nabídku výrobků. Zákazníkům zůstanou zachovány všechny účty, přihlašovací údaje i historie objednávek. Nové webové stránky najdete na adrese www.drogeo.cz. Těšíme se na spolupráci!

Drogeo.cz/ Ageo.cz je nejnovějším projektem skupiny, která Vám v minulosti přinesla úspěšné webové portály kuponplus.cz a jídloteď.cz. Naším cílem je stát se největším tuzemským hráčem na poli online prodeje drogerie a domácích potřeb. Chceme být tím, na koho se obrátíte, když Vám dojde cokoliv od toaletního papíru, přes čistící prostředky až po luxusní parfém. Nabízíme více než 20 000 produktů pro domácnost, úklid i péči o tělo. Široký výběr pracích prášků, mycích přípravků, úklidových prostředků, kosmetiky a produkty ze segmentu hračky, sport, pro zvířata a další zboží. Pouze originální produkty přímo od výrobců a prověřených distributorů za nejlepší ceny.

Affiliate partnerům nabízíme:

  • Dopravné společností WeDo pro objednávky v hodnotě od 0 do 1200 Kč činí 99 Kč za každou jednotlivou krabici. Zvýhodněná cena dopravy pro objednávky nad 1200 Kč je 49 Kč za každou jednotlivou krabici.
  • vždy nejlepší ceny
  • pravidelné akce a výprodeje
  • nový Heureka feed je na https://www.drogeo.cz/feed/heureka/88f3e1d0

 

Podmínky affiliate programu

Provize: 4,5 - 6% SEM:
Délka cookies: 45 dní SEM na brand:
XML Feed: Slevové portály:
S2S tracking: Cashback portály:
Vlastní kreativy: Přesměrování domény: