3Dsimo COM affiliate program | VIVnetworks.com
+420 734 447 050 (po–pá: 8:30–17:30)
Affilate program

3Dsimo COM

Elektro

O inzerentovi

3Dsimo – Kreativní produkty nejen pro děti, ale také pro kutily a profesionály. Hlavním produktem značky je 3Dsimo MultiPro – malá dílna, která Vám padne do dlaně. Tento produkt má 7 funkcí: 3D kreslení, vypalování, řezání, gravírování, pájení, šroubování a svařování.

Dalším produktem je 3Dsimo Basic, bezpečné 3D pero pro děti. Použitím tohoto pera se děti nemohou spálit a současně použité vlákno není zdraví škodlivé. Konečným, ale neméně zajímavým produktem je 3Dsimo Ki2, první open source 3D pero na světě, které je skvělé pro nadšence 3D tisku nebo kutily.

Noyce Joyce – Tyto jedinečné výrobky jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů a každá jejich část je také elektronicky funkční. Díky tomu můžete postavit funkční RC autíčko, nebo bytové doplňky, které jsou zábavné i krásné. Sestavování je jen začátek zábavy.

Tento koncept staví na populárních dřevěných stavebních blocích a transformuje je do podoby 21. století.

Boffin magnetic – Elektrická stavebnice, která obsahuje 58 dílů, včetně LCD displeje nebo mikropočítače. Tato sada vám přinese spoustu zábavy s více než 200 projekty. Počínaje nejjednoduššími projekty až po ty nejsložitější. Začnete stavět semafor, ale postupem času se naučíte budovat svého vlastního gameboy. Kit je od 8 do 99 let a je to vždy zábava pro celou rodinu. Elektrická stavebnice 21. století.

V e-shopu se prodávají pouze produkty, které interně vyrábíme a vyvíjíme. Díky tomu můžeme maximalizovat kvalitu produktu a rychlost dodání. E-shop je jednoduchý a přehledný s možností platby pomocí účtu PayPal nebo karty. Postupně budeme přidávat další jazykové verze, německou, španělskou nebo dokonce japonskou.

Celý e-shop postupně vylepšujeme, aby zákazníci mohli nakupovat rychle, snadno a pohodlně.

Podmínky programu:

15% provize
30denní cookies
Přímé přesměrování není povoleno.

 

Podmínky affiliate programu

Provize: 15 % SEM:
Délka cookies: 30 dní SEM na brand:
XML Feed: Slevové portály:
S2S tracking: Cashback portály:
Vlastní kreativy: Přesměrování domény: