Ako zmeniť alebo vytvoriť nové provízne podmienky?

Pre zmenu províznych podmienok je potrebné vytvoriť nové Program terms a partnerov do nich ručne premiestniť. Nové Program terms vytvoríte v záložke Account / Program Terms: Create new program terms.

Potom do týchto nových Program terms preveďte vybraných partnerov, a to tak, že v záložke Manage Publishers kliknete na každého vybraného partnera, otvorí sa Vám nové okno, kde úplne dole dáte Replace a vyberiete novovytvorené Program Terms. Publisher bude po siedmich dňoch automaticky prevedený do nových podmienok, ak tak neurobí sám ručne skôr.

Prosíme inzerentov, aby ste nás zakaždým, keď meníte provízne podmienky, informovali o tejto skutočnosti na podpora@vivnetworks.com, aby sme túto informáciu mohli upraviť a správne propagovať v našich materiáloch.

Affiliate blog VIVnetworks.com

3 tipy, jak účinně využívat CJ ke zvyšování výkonu affiliate programu

Umíte analyzovat své affiliate programy v CJ? Víte, kolik času vám ušetří plánování kampaní přes nový nástroj CJ Placements nebo proč je důležité mít promyšlenou provizní strategii? Tyto otázky probíráme s našimi inzerenty v rámci Affiliate workshopu Jak naplno využívat potenciál CJ, na kterém představujeme nové nástroje technologie CJ a možnosti, jak s jejich pomocí výrazně zlepšit výkon affiliate programů. Workshop v současnosti pravidelně opakujeme, ale pokud se ho nemůžete zúčastnit osobně, přinášíme vám v článku alespoň 3 základní tipy pro úspěšnou práci se CJ nástroji pro inzerenty.

Celý článek
Proč se vyplatilo být na Reshoperu 2019?

Ať už vlastníte e-shop a chcete, aby rostl, nebo podnikáte v e-commerce a zajímají vás možnosti spolupráce, tahle akce vás pohltí. My vystavovatelé pro to každoročně děláme maximum a letos jsme se navíc opět předvědčili, že osobní setkání i v online businessu nadále přináší obrovské výhody, zejména pak příležitost zabývat se důležitými oborovými tématy do hloubky. Za námi je Reshoper 2019, den plný inspirace, kvalitního networkingu a zajímavých (nejen) marketingových projektů. Jaké to bylo být jedním z vystavovatelů? A proč se vyplatilo zastavit se tu za týmem VIVnetworks.com?

Celý článek
Všechny články z blogu