Ako si vybrať vhodných partnerov? Schvaľovať všetkých alebo si vyberať len niektorých?

Je len na inzerentovi, či sa pre spoluprácu s konkrétnym partnerom rozhodne. Všeobecne odporúčame schvaľovať automaticky partnerov z krajín, kde inzerent pôsobí (slovenský inzerent teda môže automaticky schvaľovať slovenských partnerov).


V CJ sú registrovaní aj zahraniční partneri, ktorí vlastnia webové stránky s informáciami o SR alebo stránky pre Slovákov žijúcich v zahraničí, atď .. a tam sa môže tiež vyplatiť svoju reklamu umiestniť. V zozname žiadajúcich partnerov o zapojenie sa do affiliate programu (Pending Applications) je tiež dobré riadiť sa ukazovateľom Network Earnings, kde vidíte, ako je tento partner výkonný.

Affiliate blog VIVnetworks.com

3 tipy, jak účinně využívat CJ ke zvyšování výkonu affiliate programu

Umíte analyzovat své affiliate programy v CJ? Víte, kolik času vám ušetří plánování kampaní přes nový nástroj CJ Placements nebo proč je důležité mít promyšlenou provizní strategii? Tyto otázky probíráme s našimi inzerenty v rámci Affiliate workshopu Jak naplno využívat potenciál CJ, na kterém představujeme nové nástroje technologie CJ a možnosti, jak s jejich pomocí výrazně zlepšit výkon affiliate programů. Workshop v současnosti pravidelně opakujeme, ale pokud se ho nemůžete zúčastnit osobně, přinášíme vám v článku alespoň 3 základní tipy pro úspěšnou práci se CJ nástroji pro inzerenty.

Celý článek
Proč se vyplatilo být na Reshoperu 2019?

Ať už vlastníte e-shop a chcete, aby rostl, nebo podnikáte v e-commerce a zajímají vás možnosti spolupráce, tahle akce vás pohltí. My vystavovatelé pro to každoročně děláme maximum a letos jsme se navíc opět předvědčili, že osobní setkání i v online businessu nadále přináší obrovské výhody, zejména pak příležitost zabývat se důležitými oborovými tématy do hloubky. Za námi je Reshoper 2019, den plný inspirace, kvalitního networkingu a zajímavých (nejen) marketingových projektů. Jaké to bylo být jedním z vystavovatelů? A proč se vyplatilo zastavit se tu za týmem VIVnetworks.com?

Celý článek
Všechny články z blogu