Návod na registraci nového partnera do CJ

[:cs]Máte zajímavý web? Chcete začít propagovat e-shopy, slevové portály nebo další inzerenty a vydělat tak peníze? Můžete začít ihned a zdarma!

       
[:cs]Máte zajímavý web? Chcete začít propagovat e-shopy, slevové portály nebo další inzerenty a vydělat tak peníze? Můžete začít ihned a zdarma! Registrace partnera, tedy Vás, do affiliate sítě CJ je zcela jednoduchá a nic Vám tak nebrání začít získávat provize. Pro ty, kteří si nejsou jisti postupem, jsme připravili návod pro registraci nových partnerů. Níže uvádíme několik základních kroků. Pro pochopení celého postupu registrace Vám doporučujeme úplný podrobný návod v češtině, který si můžete stáhnout v PDF pod tímto článkem.
 1. Začněte s registrací na hlavní straně CJ.com, kliknutím na „Free Publisher Sign-up“ a na následující straně pokračujte kliknutím na „Sign up today“
  registrace partnera
 2. Zvolte jako jazyk „English“, zemi, preferovanou měnu (CZK nebo EUR) a pokračujte v registraci kliknutím na tlačítko „Next“
  zalozeni publisherskeho uctu
 3. Přečtěte si obchodní podmínky a potvrďte, že s nimi souhlasíte. Dále potvrďte souhlas s pravidly chování v síti, ochranou osobních údajů, potvrďte Vaši plnoletost, a že jste oprávněni jednat v zastoupení majitele stránek. Na závěr zaškrtněte pole, které vyjadřuje srozumění s podmínkami v případě zvolení měny RMB, které se tak obsahově týkají čínských partnerů.
  akceptování podmínek
 4. Vyplňte informace o Vašich webových stránkách. Tyto informace zahrnují název, URL, kategorii a měsíční návštěvnost webu. 
  cj publisher signup informace o stránce
 5. Vyplňte kontaktní informace, jako jméno, telefonní číslo a Vaši emailovou adresu.
  kontaktní informace partnera
 6. Uveďte informace o Vaší společnosti. Patří sem jméno organizace, adresa, telefonní číslo apod. Na závěr třeba potvrdit uvedené informace kliknutím na tlačítko „Accept Terms“
  informace o společnosti partnera
 7. V návaznosti na provedenou registraci Vám přijde na uvedenou emailovou adresu zpráva s Vašimi přihlašovacími údaji do CJ, tzn. přihlašovacím jménem a heslem. Jako přihlašovací jméno vždy slouží emailová adresa.
 8. Vaše registrace je dokončena. Přihlaste se do CJ a vyplňte platební a daňové informace na záložce „Account“. Jak to udělat se dozvíte v podrobném postupu, ke stažení níže.
  menu v CJ
  Nyní Vám již nic nebrání přihlášení do programů Vámi vybraných inzerentů a můžete začít vydělávat! Připravili jsme pro Vás kompletní podrobný návod v českém jazyce. Stáhněte si kompletní návod pro registraci publishera do CJ!  
registujte se do CJ hned teď
[:]
       

Affiliate blog VIVnetworks.com

„V SEO bývají problémy na první pohled neviditelné, firmy je často odhalí až když je pozdě,“ říká Ján Januška

Mnoho českých a slovenských firem se podle něj obrací na SEO specialistu až v momentě, kdy je pro ně pozdě. V SEO údajně bývají chyby na první pohled neviditelné, firmy za ně ale platí výrazným propadem ve vyhledávání. Co je třeba si pohlídat, aby se Google stal spojencem vašeho online podnikání a nikoliv vaším nepřítelem? Na to nám na 5. Affiliate konferenci odpoví Ján Januška, který před časem založil startup Spotibo, mezinárodní agenturu pro technické SEO.

Celý článek
„Na globální trendy nejsme připraveni, v Česku a na Slovensku ještě stále chybí základní osvěta,” říká zakladatelka UX agentury

Zakladatelka UX agentury Consella Daniela Holá nastartovala svoji kariéru v Petit Press a v Ringier Axel Springer. UX se věnuje už 8 let a dnes má na kontě desítky uživatelských testování a stovky hodin analýz výzkumů. Na Affiliate konferenci v Bratislavě promluví o tom, proč je UX testování pro firmy tak důležité. V rozhovoru nám prozradila, v čem majitelé webů nejčastěji chybují a jaká je podle ní nejbližší budoucnost UX u nás a na Slovensku.

Celý článek
Všechny články z blogu