Návod na registraci nového partnera do CJ

[:cs]Máte zajímavý web? Chcete začít propagovat e-shopy, slevové portály nebo další inzerenty a vydělat tak peníze? Můžete začít ihned a zdarma!

       
[:cs]Máte zajímavý web? Chcete začít propagovat e-shopy, slevové portály nebo další inzerenty a vydělat tak peníze? Můžete začít ihned a zdarma! Registrace partnera, tedy Vás, do affiliate sítě CJ je zcela jednoduchá a nic Vám tak nebrání začít získávat provize. Pro ty, kteří si nejsou jisti postupem, jsme připravili návod pro registraci nových partnerů. Níže uvádíme několik základních kroků. Pro pochopení celého postupu registrace Vám doporučujeme úplný podrobný návod v češtině, který si můžete stáhnout v PDF pod tímto článkem.
 1. Začněte s registrací na hlavní straně CJ.com, kliknutím na „Free Publisher Sign-up“ a na následující straně pokračujte kliknutím na „Sign up today“
  registrace partnera
 2. Zvolte jako jazyk „English“, zemi, preferovanou měnu (CZK nebo EUR) a pokračujte v registraci kliknutím na tlačítko „Next“
  zalozeni publisherskeho uctu
 3. Přečtěte si obchodní podmínky a potvrďte, že s nimi souhlasíte. Dále potvrďte souhlas s pravidly chování v síti, ochranou osobních údajů, potvrďte Vaši plnoletost, a že jste oprávněni jednat v zastoupení majitele stránek. Na závěr zaškrtněte pole, které vyjadřuje srozumění s podmínkami v případě zvolení měny RMB, které se tak obsahově týkají čínských partnerů.
  akceptování podmínek
 4. Vyplňte informace o Vašich webových stránkách. Tyto informace zahrnují název, URL, kategorii a měsíční návštěvnost webu. 
  cj publisher signup informace o stránce
 5. Vyplňte kontaktní informace, jako jméno, telefonní číslo a Vaši emailovou adresu.
  kontaktní informace partnera
 6. Uveďte informace o Vaší společnosti. Patří sem jméno organizace, adresa, telefonní číslo apod. Na závěr třeba potvrdit uvedené informace kliknutím na tlačítko „Accept Terms“
  informace o společnosti partnera
 7. V návaznosti na provedenou registraci Vám přijde na uvedenou emailovou adresu zpráva s Vašimi přihlašovacími údaji do CJ, tzn. přihlašovacím jménem a heslem. Jako přihlašovací jméno vždy slouží emailová adresa.
 8. Vaše registrace je dokončena. Přihlaste se do CJ a vyplňte platební a daňové informace na záložce „Account“. Jak to udělat se dozvíte v podrobném postupu, ke stažení níže.
  menu v CJ
  Nyní Vám již nic nebrání přihlášení do programů Vámi vybraných inzerentů a můžete začít vydělávat! Připravili jsme pro Vás kompletní podrobný návod v českém jazyce. Stáhněte si kompletní návod pro registraci publishera do CJ!  
registujte se do CJ hned teď
[:]
       

Affiliate blog VIVnetworks.com

3 tipy, jak účinně využívat CJ ke zvyšování výkonu affiliate programu

Umíte analyzovat své affiliate programy v CJ? Víte, kolik času vám ušetří plánování kampaní přes nový nástroj CJ Placements nebo proč je důležité mít promyšlenou provizní strategii? Tyto otázky probíráme s našimi inzerenty v rámci Affiliate workshopu Jak naplno využívat potenciál CJ, na kterém představujeme nové nástroje technologie CJ a možnosti, jak s jejich pomocí výrazně zlepšit výkon affiliate programů. Workshop v současnosti pravidelně opakujeme, ale pokud se ho nemůžete zúčastnit osobně, přinášíme vám v článku alespoň 3 základní tipy pro úspěšnou práci se CJ nástroji pro inzerenty.

Celý článek
Proč se vyplatilo být na Reshoperu 2019?

Ať už vlastníte e-shop a chcete, aby rostl, nebo podnikáte v e-commerce a zajímají vás možnosti spolupráce, tahle akce vás pohltí. My vystavovatelé pro to každoročně děláme maximum a letos jsme se navíc opět předvědčili, že osobní setkání i v online businessu nadále přináší obrovské výhody, zejména pak příležitost zabývat se důležitými oborovými tématy do hloubky. Za námi je Reshoper 2019, den plný inspirace, kvalitního networkingu a zajímavých (nejen) marketingových projektů. Jaké to bylo být jedním z vystavovatelů? A proč se vyplatilo zastavit se tu za týmem VIVnetworks.com?

Celý článek
Všechny články z blogu