PID – ID webu partnera

PID (Publisher website ID) je unikátní číslo přiřazené webu partnera při jeho registraci do sítě CJ. Pomocí tohoto čísla jde jednak identifikovat konkrétní web partnera v reportech v CJ. Především je ale toto číslo součástí partnerské partnerského odkazu, který používá k propagaci inzerenta.

Právě pomocí PID je provedená akce (objednávka, registrace, atp.) a tedy i provize, přiřazena k náležitému partnerovi.

Pokud potřebujete zjistit vaše PID, najdete ho v účtu v CJ v sekci “Account > Websites”. Tam jsou uvedené všechny vaše webové stránky, které jste si v CJ v rámci vašeho účtu uvedli. Pokud chcete přidat další vaše weby, můžete to zde udělat po klilknutí na tlačítko “Add” (“Přidat”).

Vaše webové stránky v CJ

Affiliate blog VIVnetworks.com

Proč se vyplatilo být na Reshoperu 2019?

Ať už vlastníte e-shop a chcete, aby rostl, nebo podnikáte v e-commerce a zajímají vás možnosti spolupráce, tahle akce vás pohltí. My vystavovatelé pro to každoročně děláme maximum a letos jsme se navíc opět předvědčili, že osobní setkání i v online businessu nadále přináší obrovské výhody, zejména pak příležitost zabývat se důležitými oborovými tématy do hloubky. Za námi je Reshoper 2019, den plný inspirace, kvalitního networkingu a zajímavých (nejen) marketingových projektů. Jaké to bylo být jedním z vystavovatelů? A proč se vyplatilo zastavit se tu za týmem VIVnetworks.com?

Celý článek
Historický rekord v tržbách a téměř půl miliardy z affiliate marketingu - to byl konec roku 2018 v e-commerce

Obraty e-shopů u nás loni podle Asociace pro elektronickou komerci (APEK) meziročně vzrostly o 17% a dosáhly historicky rekordních částek. Poslední dva měsíce v roce byly opět ve znamení Black Friday a předvánoční nákupní mánie. Jak se tyto trendy odrazily ve výsledcích affiliate programů za listopad a prosinec 2018? Připravili jsme si pro vás krátký souhrn výsledků sítě VIVnetworks.com.

Celý článek
Všechny články z blogu