PID – ID webu partnera

PID (Publisher website ID) je unikátní číslo přiřazené webu partnera při jeho registraci do sítě CJ. Pomocí tohoto čísla jde jednak identifikovat konkrétní web partnera v reportech v CJ. Především je ale toto číslo součástí partnerské partnerského odkazu, který používá k propagaci inzerenta.

Právě pomocí PID je provedená akce (objednávka, registrace, atp.) a tedy i provize, přiřazena k náležitému partnerovi.

Pokud potřebujete zjistit vaše PID, najdete ho v účtu v CJ v sekci “Account > Websites”. Tam jsou uvedené všechny vaše webové stránky, které jste si v CJ v rámci vašeho účtu uvedli. Pokud chcete přidat další vaše weby, můžete to zde udělat po klilknutí na tlačítko “Add” (“Přidat”).

Vaše webové stránky v CJ

Affiliate blog VIVnetworks.com

Historický rekord v tržbách a téměř půl miliardy z affiliate marketingu - to byl konec roku 2018 v e-commerce

Obraty e-shopů u nás loni podle Asociace pro elektronickou komerci (APEK) meziročně vzrostly o 17% a dosáhly historicky rekordních částek. Poslední dva měsíce v roce byly opět ve znamení Black Friday a předvánoční nákupní mánie. Jak se tyto trendy odrazily ve výsledcích affiliate programů za listopad a prosinec 2018? Připravili jsme si pro vás krátký souhrn výsledků sítě VIVnetworks.com.

Celý článek
Affiliate letos přivedl do e-shopů během Black Friday více než 2 miliony zákazníků

Letošní Black Friday přinesl v tržbách e-shopů z affiliate kampaní sítě VIVnetworks.com o 10% více objednávek než v roce 2017. Největší předvánoční marketingová událost ze západu každý rok v Česku roste na popularitě a e-shopy toho dokáží efektivně využívat. Affiliate marketing je významným nástrojem podpory kampaní Black Friday, proto jsme si pro vás připravili stručné meziroční srovnání počtu objednávek skrze affiliate u našich e-shopů a také tipy, jak využít affiliate marketing pro vaše Black Friday kampaně.

Celý článek
Všechny články z blogu