CR – Konverzní míra

CR (Conversion Rate) neboli konverzní míra udává, jaké procento návštěvníků webu inzerenta uskuteční požadovanou akci, kterou je většinou objednávka.

V případě vyplácení provize za přivedené objednávky, je vedle výše provize a průměrné hodnoty objednávky konverzní míra zásadní pro určení výdělku partnera.

Konverzní míra je něco, co ovlivňuje inzerent, nikoli partner. Vysoká konverzní míra prakticky znamená, že inzerent dokáže dobře zpracovat uživatele, které mu partner posílá, a přeměnit je na zákazníky.

Affiliate blog VIVnetworks.com

Proč se vyplatilo být na Reshoperu 2019?

Ať už vlastníte e-shop a chcete, aby rostl, nebo podnikáte v e-commerce a zajímají vás možnosti spolupráce, tahle akce vás pohltí. My vystavovatelé pro to každoročně děláme maximum a letos jsme se navíc opět předvědčili, že osobní setkání i v online businessu nadále přináší obrovské výhody, zejména pak příležitost zabývat se důležitými oborovými tématy do hloubky. Za námi je Reshoper 2019, den plný inspirace, kvalitního networkingu a zajímavých (nejen) marketingových projektů. Jaké to bylo být jedním z vystavovatelů? A proč se vyplatilo zastavit se tu za týmem VIVnetworks.com?

Celý článek
Historický rekord v tržbách a téměř půl miliardy z affiliate marketingu - to byl konec roku 2018 v e-commerce

Obraty e-shopů u nás loni podle Asociace pro elektronickou komerci (APEK) meziročně vzrostly o 17% a dosáhly historicky rekordních částek. Poslední dva měsíce v roce byly opět ve znamení Black Friday a předvánoční nákupní mánie. Jak se tyto trendy odrazily ve výsledcích affiliate programů za listopad a prosinec 2018? Připravili jsme si pro vás krátký souhrn výsledků sítě VIVnetworks.com.

Celý článek
Všechny články z blogu