Jak mohou blogeři vydělávat na svém blogu?

Psaní blogu není prvotně výdělečnou záležitostí, většina blogerů píše své příspěvky z enthusiasmu a čistě pro radost.

       

Psaní blogu není prvotně výdělečnou záležitostí, většina blogerů píše své příspěvky z enthusiasmu a čistě pro radost. Nicméně pokud svému blogu věnujete nemalý čas a úsilí, proč pak vybudovaný reklamní prostor a potenciál nechat ležet ladem? A když se jej přeci jen rozhodnete využít, proč nezjistit a nedostat přesně to, co si váš blog zaslouží?

Reklamní propagace prostřenictvím affiliate systému je velmi jednoduchá a transparentní. Prostřednictvím sítě CJ Affiliate by Conversant dojde k propojení inzerentů (obchodů) s webovými stránkami a blogy. Bloger si pak na svůj web umístí libovolný reklamní prvek inzerenta, kterého si sám vybere. Za každou objednávku, kterou takto zprostředkuje se mu připisuje provize. Zákazník navíc nemusí v e-shopu nakoupit hned - systém si jej pamatuje až po dobu 45 dní a provizi blogerovi připíše za nákup kdykoli v této lhůtě. Že tedy zákazník nenakoupil hned na první proklik? Nevadí!

Sami si vyberete koho chcete propagovat a jak. Z našich více než 300 e-shopů si vybere každý. Móda, krása, jídlo, sport, cestování a další. Celý katalog najdete zde.

Nikdo Vám nebude diktovat, jakou reklamu máte na blogu mít. Můžete si sami vybírat přesně tu reklamu, která se vám tematicky hodí, líbí, která vám funguje. To vy přece nejlépe víte, kdo na vaše stránky chodí a o co má zájem.

Přistoupením na nabídku “budu uveřejňovat reklamu, nebo psát reklamní články za fixní částku” se automaticky připravujete o možnost zjistit jaká je návštěvnost vašeho blogu, jakou hodnotu má vaše práce, vaše nápady. Peníze ze své kapsy tak automaticky přeléváte do kapsy obchodů, které váš blog takto využívají. Nenechte se manipulovat, zjistěte jak si váš blog stojí a vydělejte si zajímavé částky.

Registrace je zdarma a nezávazná:

Chci začít

Přijďte na workshop a zjistěte víc! Workshopy, kde se dozvíte více o tom jak můžete s reklamou na vašem blogu pracovat, pořádáme pravidelně. Jestli o něj máte zájem, potřebujete více informací, radu, nebo další tipy pro váš blog, neváhejte mě kontaktovat: magdalena.vojtova@vivnetworks.com

 

       

Affiliate blog VIVnetworks.com

Špičky online marketingu a e-commerce ovládly 13. Affiliate konferenci a představily poslední trendy

Účinkující 13. ročníku Affiliate konference se shodli, že východ Evropy ukrývá obrovský potenciál pro rozvoj online obchodu a právě teď jsme na prahu ideální příležitosti. Specialisté na SEO představili do hloubky trendy ve vyhledávání, novinky od Googlu i filtrace. Nechyběl praktický vhled do UX a testování a užitečné rady, jak vylepšit svůj e-shop pomocí affiliate programů. Vyhlášení Affiliate projekt roku přineslo překvapující výsledky a návštěvníci ocenili praktičnost a detailní analýzy přednášejících. Jaké konkrétní know-how tedy konference přinesla?

Celý článek
„Právě teď je ideální možnost vstoupit na rumunský trh,“ říká Alexandr Jeleascov ze společnosti Coletaria.ro

Má na svém svědomí expanzi Zásilkovny do Rumunska (Coletaria.ro). Z Bukurešti nyní koordinuje expanzi e-shopů ze střední a západní Evropy do východní a naopak. Coletaria.ro jako člen skupiny Paketa Group se svojí logistickou e-commerce platformou rozšířili své služby například i na Slovensko, do Polska a Maďarska a v blízké budoucnosti plánují expandovat do všech 28 států EU. Alexandr tvrdí, že právě teď je ideální možnost vstoupit na rumunský trh a dostat se do povědomí rumunských zákazníků. Pár tipů, jak toho dosáhnout, nám prozradil v našem rozhovoru. Detailněji o tom přednese na 13. Affiliate konferenci.

Celý článek
Všechny články z blogu